Czarny nieprzemakalny Hells Anglers

/ 7 zdjęć


Pojemnik jest bardzo praktycznym schowkiem na wszelkiego rodzaju dodatki płynne i proszkowe. Gdy wycieka skondensowany atraktor lub inny dopalacz, albo spod niedokręconej nakrętki wysypuje się śmierdzący atraktor, pojemnik nieprzemakający i niewchłaniający zapachów chroni nasze ubranie i wnętrze samochodu przed dokuczliwym zabrudzeniem.

Warunki atmosferyczne wymagają od wędkarza otwartości i elastyczności podczas doboru sprzętu. Obecnie panujący okres (nadzwyczajnie mokra zima) jak i wiosna, która po nim nastąpi do głównie czas, kiedy z ważniejszych rzeczy jest opcja zabezpieczenie sprzętu przed wilgocią.Zabezpieczając sprzęt przed wpływem wody wydłużamy jego żywotność jak i sprawiamy, że działa sprawnie i bezawaryjnie funkcjonuje. Z tych powodów jednym z podstawowych elementów mojego wyposażenia został pojemnik wodoodporny HellsAnglers. Jako że w obecnym okresie zdefiniowaną nie używam ogromnych ilości przynęt czy zanęt, jak i ogólnie ilość sprzętu zimą jest raczej rzecz, wybrałem najmniejszy model z serii - rozmiar S.

Pojemniki wodoodporne Dragon piekieł wędkarzy wykonane są ze wzmocnionego i całkiem nieprzemakalnego materiału PVC. Pojemniki są wręcz całkowicie odporne na wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Każdy rozwijanej rodzaj zanieczyszczeń można z nich usunąć za pomocą wody. Pojemnik rozmiaru S ma wymiary 37 x 24 x 24 cm. Dostępne są również wielkości M i L, odpowiednio większe dając nam możliwość innego wykorzystania i zagospodarowania. Gdy jest pusty można go złożyć, dzięki czemu nie zajmuje miejsca odbył w ogólnym bagażu zabieranym na łowisko czy podczas przechowywania. Jest wyposażony w dobrej jakości zamek, który pomimo że nie też był oszczędzany podczas użytkowania wciąż sprawuje się jak nowy.

Zakres zastosowania pojemnika wodoodpornego jest bardzo szeroki. Można w nim przechować przynęty spinningowe, przynęty naturalne, pellety jak ja  a drobne akcesoria w mniejszej ilości, których tak wiele zabiera się nad wodę. Oczywiście to tylko moje pomysły, każdy wędkarz może indywidualnie znaleźć dla tych pojemników najlepsze dla siebie zastosowania. W pojemnikach wszystko jest uporządkowane i na swoim miejscu. Dzięki nim można skończyć z półśrodkami typu woreczki, reklamówki czy kartonowe pudełka i zaprowadzić porządek na dłuższy czas. Pomimo że na rynku jest mnóstwo wędkarskich różnego rodzaju pudeł i skrzynek uważam, że pojemniki wodoodporne Hells Anglers są dobrym i praktycznym wyborem,  dlatego pozostają w moim arsenale na obecny sezon.
 

 


4
Oceń
(4 głosów)

 

Czarny nieprzemakalny Hells Anglers - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł