Czy wiesz że? Obserwowane

/ 1 komentarzy

Szanowni Użytkownicy wedkuje.pl. Tak lubiane przez Was zmiany na portalu trwają nadal. A co nowego przygotowaliśmy dziś?

Tym razem zmiany dotyczą kont indywidualnych naszych Portalowiczów. A ukryte są w polu pod gwiazdką z napisem „Obserwowane” w górnej części widoku strony wedkuje.pl. Przypominamy, że Obserwowane to wszelkie tematy, newsy, wątki, aktywności z wybranej przez Was kategorii lub znajomego Autora wedkuje,pl, To także informacje z Twojego koła PZW i/lub klubów wędkarskich, których aktywność chcesz śledzić.

Jednym słowem to Twoje prywatne wedkuje pl – wybór i streszczenie całej naszej treści, które możesz tworzyć na bieżąco i w dowolnej chwili. Wystarczy kliknąć guzik Obserwuj, zawsze gdy znajdziesz na wedkuje.pl coś interesującego dla siebie. Od tej pory wszystko co związane z wybranym przez Ciebie tematem, czy kategorią będzie trafiało na Twoje konto.

Zalogujcie się i zobaczcie co przybyło:

Po pierwsze wydłużyliśmy czas przechowania w panelu Waszego konta, wszelkich obserwowanych przez Was tematów i działów. Do tej pory wszystkie Wasze subskrypcje były widoczne przez 7 dni. Od dziś ich czas przechowywania to miesiąc. Na wypadek, gdybyście nie mogli zaglądać na naszą stronę zbyt często, macie teraz więcej czasu na to, by nic z treści wedkuje.pl Wam nie umknęło.

Druga rzecz. W panelu Twoich "Obserwowanych" dodaliśmy guzik "Biorę udział w dyskusji". Po kliknięciu na niego otrzymasz listę wątków forum, w których uczestniczysz – które utworzyłeś, lub w których dodałeś choć jeden swój post, w ciągu ostatniego miesiąca. Jeśli napisałeś komentarz pod którymś z portalowych newsów, tu sprawdzisz również, czy ktoś na niego dopowiedział lub skomentował ten sam tekst po Tobie. W prosty i przejrzysty sposób możesz więc śledzić wszystkie tematy, w których napisałeś cokolwiek. Bez potrzeby wielokrotnego przeklikiwania się przez treść portalu.

I sprawa numer trzy. Masz swoje ukochane łowisko, a może interesuje Cię konkretny zbiornik wodny zarejestrowany w naszej bazie? Od dziś możesz śledzić na bieżąco co na nim nowego. Wprowadziliśmy możliwość obserwacji dowolnej liczby akwenów na których wędkowałeś, chcesz lub będziesz wędkował w przyszłości. Jeden klik na przycisk z gwiazdką przy Akwenie z bazy wedkuje.pl i wszystkie nowości dotyczące tej wody masz na swoim koncie. Nowe opisy, wpisy z aplikacji "Na rybach", rekordy i zdjęcia – wszystko co wydarzy się na Twojej ulubionej wodzie masz dostępne natychmiast, po kliknięciu na guzik "Obserwowane akweny".

Mamy nadzieję, że to się Wam spodoba. Serdeczne pozdrowienia.

 


4.6
Oceń
(10 głosów)

 

Czy wiesz że? Obserwowane - opinie i komentarze

Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
Przepraszam a jaka to nowość? Przecież każdy z nas wybierał co go interesuje, jaka tematyka. I zawsze były te infa o dodanym wpisie czy też wątku w danym pokoju. (2015-09-25 20:34)

skomentuj ten artykuł