Czy wiesz że? Obserwowane

/ 1 komentarzy

Szanowni Użytkownicy wedkuje.pl. Tak lubiane przez Was zmiany na portalu trwają nadal. A co nowego przygotowaliśmy dziś?

Tym razem zmiany dotyczą kont indywidualnych naszych Portalowiczów. A ukryte są w polu pod gwiazdką z napisem „Obserwowane” w górnej części widoku strony wedkuje.pl. Przypominamy, że Obserwowane to wszelkie tematy, newsy, wątki, aktywności z wybranej przez Was kategorii lub znajomego Autora wedkuje,pl, To także informacje z Twojego koła PZW i/lub klubów wędkarskich, których aktywność chcesz śledzić.

Jednym słowem to Twoje prywatne wedkuje pl – wybór i streszczenie całej naszej treści, które możesz tworzyć na bieżąco i w dowolnej chwili. Wystarczy kliknąć guzik Obserwuj, zawsze gdy znajdziesz na wedkuje.pl coś interesującego dla siebie. Od tej pory wszystko co związane z wybranym przez Ciebie tematem, czy kategorią będzie trafiało na Twoje konto.

Zalogujcie się i zobaczcie co przybyło:

Po pierwsze wydłużyliśmy czas przechowania w panelu Waszego konta, wszelkich obserwowanych przez Was tematów i działów. Do tej pory wszystkie Wasze subskrypcje były widoczne przez 7 dni. Od dziś ich czas przechowywania to miesiąc. Na wypadek, gdybyście nie mogli zaglądać na naszą stronę zbyt często, macie teraz więcej czasu na to, by nic z treści wedkuje.pl Wam nie umknęło.

Druga rzecz. W panelu Twoich "Obserwowanych" dodaliśmy guzik "Biorę udział w dyskusji". Po kliknięciu na niego otrzymasz listę wątków forum, w których uczestniczysz – które utworzyłeś, lub w których dodałeś choć jeden swój post, w ciągu ostatniego miesiąca. Jeśli napisałeś komentarz pod którymś z portalowych newsów, tu sprawdzisz również, czy ktoś na niego dopowiedział lub skomentował ten sam tekst po Tobie. W prosty i przejrzysty sposób możesz więc śledzić wszystkie tematy, w których napisałeś cokolwiek. Bez potrzeby wielokrotnego przeklikiwania się przez treść portalu.

I sprawa numer trzy. Masz swoje ukochane łowisko, a może interesuje Cię konkretny zbiornik wodny zarejestrowany w naszej bazie? Od dziś możesz śledzić na bieżąco co na nim nowego. Wprowadziliśmy możliwość obserwacji dowolnej liczby akwenów na których wędkowałeś, chcesz lub będziesz wędkował w przyszłości. Jeden klik na przycisk z gwiazdką przy Akwenie z bazy wedkuje.pl i wszystkie nowości dotyczące tej wody masz na swoim koncie. Nowe opisy, wpisy z aplikacji "Na rybach", rekordy i zdjęcia – wszystko co wydarzy się na Twojej ulubionej wodzie masz dostępne natychmiast, po kliknięciu na guzik "Obserwowane akweny".

Mamy nadzieję, że to się Wam spodoba. Serdeczne pozdrowienia.

 


5
Oceń
(9 głosów)

 

Czy wiesz że? Obserwowane - opinie i komentarze

Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
Przepraszam a jaka to nowość? Przecież każdy z nas wybierał co go interesuje, jaka tematyka. I zawsze były te infa o dodanym wpisie czy też wątku w danym pokoju. (2015-09-25 20:34)

skomentuj ten artykuł