Czysta Wisła.

/ 2 komentarzy / 13 zdjęć
  • konto usunięte
Lipiec 2010 upał straszny , piątek po pracy dzwonie do szwagra , jedziemy na rybki ? jasne na noc :) ale gdzie? dawno nad Wisłą nie byliśmy, oki jedziemy po pół godz sprzęt w aucie i jedziemy. zawsze jeżdziliśmy przez Sochaczew , okolice miedzy Dziekanowem Leśnym w strone na Płock. Ale tym razem wyjeżdżając z miasta wpadliśmy na pomysł : moze tym razem pojechać przed stolice zanim Wisła do niej wpłynie . no tak na oka ze Skierniewic to na Grójec bedzie, jedziemy twardo bez mapy i nawigacji . Mińsk Mazowiecki jest dobrze, widać królową :) pierwszy zjazd i jesteśmy nad wodą .

Trzy godziny póżniej jest ciekawa miejscówka. Nasze zdziwienie było bardzo wielkie , jakbyśmy trafili nad zupełnie inną rzeke, woda była tak czysta ze zanim pomyślałem o rybach już badałem grunt w kąpielówkach ;) w poprzednich miejscówkach za Warszawą nawet na myśl mi nie przyszło zeby wejść do wody , po ożywczej kąpieli zabraliśmy sie za wędki,. Wielkich sukcesów nie odnotowaliśmy , nawet zdjęć rybką nie robiłem bo jakies same malutkie brały :). mimo to wyjazd uważam za bardzo udany , . przekonałem sie co duże miasto robi z dużą rzeką, gdybym tego nie zobaczył nigdy bym nie uwierzył , nawet piasek na plaży byl jakis bielszy i nie walił mułem :)

A zapomniałem jeszcze dodać o patyczkach , tych od pałeczek higienicznych , tutaj ich nie ma po brzegach, i o papierze (wiadomo jakim) który gromadził sie na żyłce do tego stopnia ze nie mozna było zwiąć zestawu, mimo ze mam naprawde duże przelotki.

Myśle ze bedziemy cześciej odwiedzali królową , ale zanim wpłynie do stolicy .


pozdrawiam

 


4.3
Oceń
(19 głosów)

 

Czysta Wisła. - opinie i komentarze

1z2z3z41z2z3z4
0
krótki ale fajny opis - daje trochę do myślenia co ta warszawa robi z czysta rzeką
a tak na marginesie każdy wyjazd nawet bez okazów jest udany!!
(2011-01-10 17:54)
malinci32malinci32
0
ciesze sie że są miejsca ze woda w Wisle jest czystai nie ma śladów po pobycie ludzi [brudasów] u nas w jeziorach na kaszubach narazie jest czysta woda ale plaże zaczynają przypominac wysypisko które sprzątamy po innych. Nad wisłą są piękne widoki więdz trzeba dbać o to by nasze środowisko było czyste i zadbane ,a wtedy i ryby będa duże i zdrowe. pozdrawiam. (2011-01-19 22:06)

skomentuj ten artykuł