Czyszczenie stawku w parku u Franciszkanów Tychy

/ 1 komentarzy / 5 zdjęć


Czyszczenie stawu kolo kosciola Franciszkanow w Tychach

W Tychach tuz obok kosciola Franciszkanow znajduje sie maly stawek o ktorego dbam wraz z kolegami wedkarzami.Tutaj rowniez
zaczynaja swoja przygode mlodsi poczatkujacy wedkarze.Cieszy nas to ze jest ich coraz wieceji ze nie siedza przed kaputerem jak to dzis bywa z mlodzieza lecz przychodza wlasnie tu na staweki probuja sil aby zlapac rybke.Sami rowniez zarybiamy ten stawek wiekszoscia karasiem ale tez trafilo tam kilka linkow i pare malych szczupaczkow.Wielka szkoda jest to ze miasto probowalo wyczyscic ten staw lecz bez skutku i tez sami o to zaczelismy dbac.Jak co roku coraz bardziej porasta zielenina i trzeba wejsc do stawku i go czyscic wlasnymi silami.Ale i to cieszy bo zawsze znajdzie se wiecej miejsca dla mlodszych wedkarzy zeby mogli usiasc i powedkowac.Dla zainteresowanych mozna spokojnie polowic na bacika zywca bo jest tego sporo a co roku przybywa rybki wiecej.Kazdego roku przynajmniej trzy do pieciu razy zarybiamy stawek w ilosci od 1000 do 3000 tys sztuk karasia.Chcialbym na koniec dodac ze jedynie w jaki sposob mozna tu wedkowac to metoda na splawik nie ma mozliwosci wekowania z gruntu.

 


5
Oceń
(7 głosów)

 

Czyszczenie stawku w parku u Franciszkanów Tychy - opinie i komentarze

użytkownik188825użytkownik188825
0
Powiadasz że w tym śmierdzącym stawiku jest od 1000 do 3000 tys sztuk karasia ? Sorrki ale mieszkam w okolicy i nie chce mi się w to za nic wierzyć. Tak się składa że byłem z wędką jakiś czas temu nad tym stawikiem zobaczyć czy coś się zmieniło od czasów mojego dzieciństwa gdzie rzeczywiście można było nałapać trochę karasi dla zabawy, nauki wędkowania czy spędzania wolnego czasu... ale teraz ? co Ty człowieku tu za głupoty piszesz o takich ilościach karasia... dodam jeszcze że po ostatnim razie jak tam byłem z wędką to ani jednej rybki malutkiej w tej wodzie nie było a jedynie hm żaby... haha (2015-02-21 01:48)

skomentuj ten artykuł