Daiwa tournament wise minnow

/ 2 komentarzy

Witam, postaram się przedstawić wady i zalety jednej z moich ulubionych przynęt. Jest to wobler Daiwa Tournament Wise Minnow. Ogólnie rzecz biorąc jest mistrzowskie wykonany i przy jego produkcji zadbano o każdy szczegół. Mamy możliwość kupna tego woblera w kilku wariantach kolorystycznych. Zastosowany został widocznie grubszy ster, więc łowiąc nim w górskich rzekach nie musimy się obawiać, że pęknie albo po prostu się złamie, gdy poprowadzimy go nieco za nisko i zawadzi o kamienie. Bardzo dobrej jakości są również kółeczka do połączenia kotwic z korpusem woblera. Kotwice, jakie zostały zamontowane do owej przynęty są wysokiej jakości, pozwalają na optymalne zacięcie ryby i są niewiarygodnie ostre. Wadami tej przynęty są między innymi cena która jest wręcz kosmiczna za tą cenę bylibyśmy w stanie kupić jakiś kołowrotek z „średniej półki’’. Wadą jak dla mnie jest ścięty ogonek przynęty.
Zalety:
 Szczegółowe wykonanie
 Grubszy ster
 Wspaniale dobrana kolorystyka
 Kotwice dobrej jakości
 Kółeczka łączące wobler z kotwicami zostały dobrze dobrane
Wady
 Cena!!!
 Ścięty „ogonek woblera’’

 


4.7
Oceń
(15 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 3)

Ocena użytkowników:

Jakość:
(4.3)
Cena:
(3.3)
Użytkowanie:
(4)

Średnia ocena:

3.9Daiwa tournament wise minnow - opinie i komentarze

jezierjezier
0
Przełóż na cyferki wg Ciebie średniej klasy kołowrotek. Szkoda że nie ma nic o pracy, materiale z którego został wykonany no i rybek. (2013-09-26 18:33)
grisza-78grisza-78
0
Troszeczkę skromnie go opisałeś. Jakie rybki na niego złowiłeś, w jakich łowiskach? Nie ma wzmianki o długości, wadze przynęty. Lepszy pływający, czy tonący? Cenę też mógłbyś zdradzić. Może dopisz w komentarzu te brakujące wiadomości, chętnie dowiem się więcej n/t tego woblera. Pozdrawiam. (2013-11-10 10:13)

skomentuj ten artykuł