Daiwa Tournament D Swim 14cm 18gr

/ 1 komentarzy / 3 zdjęć


Witam,

Jakiś czas temu wygrałem w konkursie paczkę gum od Daiwy a mianowicie Daiwa Tournament D Swim 14cm 18 gr „Pro Green“, chciał bym się z wami podzielić wrażeniami z wędkowania przy użyciu tych gum.
Na początku byłem sceptycznie nastawiony do tych gumek ze względu na ich rozmiar, zazwyczaj używam max do 10 cm ale pomyślałem czemu nie spróbować?? Tak więc wybrałem się dzisiaj nad jezioro uzbroiłem swoją gumę w kotwiczkę bez dociążania jej ze względu na dość dużą wagę samej gumy. Po pierwszym żucie zauważyłem że leci daleko ale to ze względu na wagę przy zwijaniu było fajnie czuć pracę przynęty a po kilku rzutach zaczepił się pierwszy szczupły:)
Według danych producenta przynęta jest "doprawiona" zapachem krewetkowym i posiada drobinki fluo- całkiem fajnie prezentuje się w wodzie świetnie pracuje i jest bardzo efektywna gdyż podczas dzisiejszego krótkiego wypadu w ciągu 20 minut miałem na brzegu 2 sztuki zębacza, nie były to jakieś oszałamiająco wielkie sztuki, nie mieściły się nawet w wymiarze ochronnym i miały 38 i 40 cm ale to tylko dowodzi tego że przynęta jest skuteczna i że szczupły w trakcie żeru nie zwraca uwagi na wymiar naszej przynęty kiedy jest wygłodniały. Następnie zmieniłem miejscówkę pogoda się popsuła i wróciłem do domu po godzinie. Był to bardzo bardzo krótki test ale już wiem że warto polecić te gumy:) cena za sztukę to ok 8zł w sklepach internetowych więc nie jest tania ale tragedii nie ma:)
Jutro zamierzam przetestować ją powtórnie i na pewno dłużej niż dzisiaj:) oczywiście podzielę się z wami wrażeniami z tego wypadu i powtórnego testu:)

 


4.2
Oceń
(17 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 0)
Daiwa Tournament D Swim 14cm 18gr - opinie i komentarze

PanciOxDPanciOxD
0
Musiały być strasznie głodne :) ***** (2013-10-30 23:10)

skomentuj ten artykuł