Długi weekend z sandaczem na wedkuje.pl

/ 4 komentarzy / 3 zdjęć


Tak się składa, że kolejny długi weekend zahacza o początek sezonu na sandacze. Ta wspaniała mętnooka ryba urozmaici spinningistom polowanie na okonie, szczupaki lub bolenie. Są wśród nas jednak tacy, którzy od pierwszego czerwca, zajmą się jedynie tropieniem i połowem tych tajemniczych i niezwykle pożądanych drapieżników. Oczywiście łowienie sandaczy nie ogranicza się jedynie do spinningu. Wśród nas jest wielu speców potrafiących skusić do brań sandacza przy pomocy metody gruntowej lub spławikowej. Wszystkim dla których sandacze stanowią jeszcze zagadkę lub chcą uzupełnić swoją wiedzę, polecamy skorzystanie z naszej bazy danych. W prosty sposób znajdziecie dostęp do opisów najskuteczniejszych metod połowu, oraz najlepszych łowisk sandaczy w kraju i za granicą.

Wystarczy z naszego menu na stronie głównej wybrać pozycję "ryby" a następnie "sandacz"
Od tego momentu dostajecie dostęp do największego zbioru informacji poświęconych sandaczowi w polskim internecie. Po zapoznaniu się z opisem ogólnym, oraz sprawdzeniu okresu i wymiaru ochronnego sandacza, możecie obejrzeć galerię zdjęć, przejrzeć cykl artykułów poświęconych metodom połowu sandacza, sprawdzić najnowsze tematy na  forum ,   zapoznać się z innymi użytkownikami portalu interesującymi się łowieniem sandaczy, oraz dołączyć do grup tematycznych poświęconych sandaczom.Jeśli dowiecie się już wszystkiego co niezbędne aby zmierzyć się z mętnookim drapieżnikiem, nie pozostanie nic innego, jak tylko znaleźć odpowiednie łowisko w którym sandacze występują. Tu również możemy Ci pomóc. Na dole strony znajdującej się w zakładce "sandacz" znajdziecie bazę danych tysięcy łowisk w których sandacze występują. 


Wyrusz na sandacze z wędkujepl! Aby to zrobić postępuj zgodnie z powyższą instrukcją lub kliknij od razu w ten link - sandacz  

 


5
Oceń
(22 głosów)

 

Długi weekend z sandaczem na wedkuje.pl - opinie i komentarze

Zander51Zander51
0
Proponuję mój wpis... (2013-05-29 19:37)
franekrybczynski195franekrybczynski195
0
kiedy odblokująe slabany w Mietkowie,ze by pojezdzic na sandacza (2013-05-30 06:36)
u?ytkownik70140u?ytkownik70140
0
5 (2013-06-04 11:37)
dunster35dunster35
0
Najlepiej na Wisełke :) ***** (2013-06-04 15:02)

skomentuj ten artykuł