Zaloguj się do konta

Do kogo należy ta strona

Witam, dziękuje wędkarzom-internautom za recenzje i pytania.Jako administrator strony czuje się w obowiązku odpowiedzieć na wszystkie jakie otrzymałem, nie umiem powtórzyć, słowo w słowo każdego pytania, dlatego na wszystkie odpiszę w formie (nie ukrywam) którą po prostu lubię–felieton? Zacznę od budowy strony, na której jesteście, po lewej stronie są zakładki, w których znajdziecie dane, kontakt do mnie, pogoda, itp., mogę je zmieniać jak chcecie, to zależy od was. górny rząd zakładek np.aktualności, łowiska itd.

Teraz bardzo ciekawa sprawa? Dlaczego,gdyż można instalować np.,artykuły,łowiska, zdjęcia itd., na dwa sposoby: robię to ja, spełniając prośbę wędkarza, który prześle mi to, co chce zainstalować, w formie mms, czy mail, lub sami zakładając swój blog, ja taki właśnie założyłem? Założenie blogu polecam tylko tym, którzy chcą być aktywni na stronie. Bloger ma możliwości umieszczenia swojego, np. artykułu, łowiska itp., na swoim blogu i jednym kliknięciem wyświetlić dla nas, na naszej stronie. Nim zmienię temat, chcę zwrócić waszą uwagę, na kopertę znajdującą się pod licznikiem odwiedzin, kliknięcie na nią, i od razu macie gotowy mail do mnie, tylko pisać, dołączać pliki.

Pisze wędkarz,„do kogo ta strona należy”-odpowiadam do wędkarzy,nie widzę potrzeby tworzenia podziału,wszyscy w Powiecie i po poza naszym Powiatem,to tacy sami wędkarze jak ja-czy ty! Ja dzielę ludzi na, dobrych i złych mądrych i głupich, na tym zakończmy. Temat następny to gdzie można kupić: maszynkę spirytusową, tani skórzany pas wojskowy i buty,dobry nie drogi nóż,mały grill.W naszym powiecie nie ma na razie możliwości kupna, pozostaje internet, ja od dwóch lat wszystko kupuje w ten sposób.Budowa naszej strony daje możliwość, podzielenia się wiedzą gdzie, co można kupić, po prostu zapraszam na mój blog,zakładka linki i tam szukajcie,co was interesuje.
Pozdrawiam Wiesław Rykalski

Opinie (1)

użytkownik

5 [2013-05-19 18:43]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej