Do siego czyli sylwestrowy spacerek

/ 6 komentarzy / 3 zdjęć


Od kilku dni nosiło mnie by napisać coś na "Sylwka" i też dokończyć moje wypociny na temat wędkarskiego pecha i tu problem bo wpis bez foty jest jak piwo bez gazu :-) Do noworocznych życzeń w sumie można by klepnąć fotkę znanego sowieckiego niby szampana ale to nie to więc nie mając weny odpuściłem i pomyślałem czym udokumentować jedną z dawnych moich pechowych przygód i jak w pomysłowym Dobromirze (Starsi pamiętają) coś puka w głowkę i ha ha :-)
Pomyślałem że jak dziś skończę wcześniej robotę to zamiast wprost na busa to przez park i na miejscowym uroczym stawie uchwycę to co mnie spotkało już parę razy w życiu (na tym zbiorniku pierwszy raz bylem 06.08.80r ok godz siódmej czyli jakieś 12-ście godzin po odebraniu karty wędkarskiej). 

Udało się wyjść zgodnie z planem więc walę na przełaj przez chaszcze,jeszcze tylko ze sto metrów i mój debiutancki stawik,do głowy dochodzą wspomnienia dziadka Augusta co był ze mną ,pierwszego leszcza i kilku okoni ...ostatnie krzaki i jest,no i jest dokładnie to co chciałem uchwycić czyli kilkumilimetrowy lodzik co tak skutecznie nieraz zepsuł humor Strzeliłem fotkę i myslę nada się. W miarę zadowolony spojrzałem na zegarek i niestety czas do busa więc wybrałem opcję zachodniego brzegu obok rybaczówki i aż przystanąłem, bo na owej budowli już z daleka dostrzegłem grafiti znanego u nas w okolicy i nie tylko pewnego artysty co w sumie zawsze rysuje te samą postać ale zawsze koment inny więc nie odpuszczę i czytając ?  wzorowy banan na mojej gębie bo nie dość że gość trafił w miejsce to jeszcze dał mi motyw by walnąć fotkę dzięki której właśnie piszę to co pisze (jak kiedys ktoś z portalowych kolegow określił - totalny spontan) 

No więc : WSZYSTKIM CO KOCHAJĄ TEN SPORT , PRZYRODĘ ,BEZ WZGLEDU NA TO CZY BIORA CZASEM CZY NIE .MUSZKARZOM.KARPIARZOM ,SPINEROM.GRUNCIARZOM I INNYM OPCJĄ CICHOWARIACTWA I REDAKCJI powiem krotko wszystkiego naj na nowy rok i byle ten napis się nie sprawdził i częściej ryba brała a tak całkiem poważnie to zdrowia i spokoju , no i starym powiedzeniem - DO SIEGO !!! 

   rysiek38


 


4.7
Oceń
(20 głosów)

 

Do siego czyli sylwestrowy spacerek - opinie i komentarze

spines21spines21
+6
Dziękując za życzenia również życzą najlepszego w nowym roku. (2015-12-31 23:21)
browarbrowar
+2
WITAJCIE DRODZY KOLEDZY WĘDKARZE A JA ZE SWOJEJ STRONY ŻYCZĘ WSZYSTKIM DUŻO ZDROWIA SZCZĘŚCIA POMYŚLNOŚCI I SPEŁNIENIA MARZEŃ A W 2016 ROKU SUPER WIELKICH OKAZÓW NA HAKU POŁAMANIA KIJA DLA WSZYSTKICH WĘDKARZY ::::::::::::----------))))))))))) (2016-01-03 01:29)
marek-debickimarek-debicki
0
Do Siego Roku Ryśku! Zdrowia, szczęścia i słodyczy i wędkarskiego niepoprawnego optymizmu. Pozdrawiam (2016-01-03 08:47)
krisbeerkrisbeer
+2
Również życzę wszystkiego co najlepsze w tym całej masy pieknych wspomnien z pobytów nad wodą :) pozdrawiam (2016-01-04 09:20)
kabankaban
+2
Przede wszystkim dużo zdrówka a co za tym idzie wielu wspaniałych doznań znad wody. Pozdrawiam. (2016-01-04 10:38)
rysiek38rysiek38
+2
powiem Wam szczerze że już mnie nosi bo te kilka dni ekstremalnego mrozu daje cień nadzieji na rozsądny lodzik a "haldex" kusi pasiakami i to tymi 40+ - może w końcu??? Dzięki ludzie za komentarze ! (2016-01-04 22:24)

skomentuj ten artykuł