Zaloguj się do konta

Dołącz do naszej społeczności na Google+ i weź udział w konkursie!

Dołącz do naszej społeczności na Google+ i weź udział w konkursie! Masz konto na G+? Jeśli tak, możesz w bardzo prosty sposób wziąć udział w naszym konkursie. Wystarczy zalogować się na własnym koncie Google+ następnie wejść na naszą stronę i kliknąć guzik "Obserwuj" aby to zrobić teraz, wejdź w poniższy link.


kliknij ---> https://plus.google.com/+wedkujepl/posts


Dzięki obserwowaniu naszego konta, będziesz na bieżąco informowany o tym, co dzieje się aktualnie na stronie wedkuje.pl


Z pośród osób które już nas obserwują, oraz dołączą w najbliższym czasie, zostaną wyłonieni użytkownicy do których trafią następujące upominki.miejsce I - Kołowrotek Long Cast FD Robinson

Wyjątkowo elegancki kołowrotek o nowoczesnej konstrukcji z charakterystycznym małym i wąskim korpusem typu slim body. Kosz o dużej średnicy z płytką metalową szpulą pozwalającą na dalekie rzuty. Na wewnętrznej stronie kosza zainstalowane są szczoteczki zabezpieczające żyłkę przed wkręcaniem się pod kabłąk. Szpula o zwiększonej średnicy zapewnia bardzo duży nawój żyłki za jednym obrotem korbki. Krótka, mocna grafitowa rączka zakończona jest uchwytem dobrze leżącym w ręku. Trzy wielkości tego kołowrotka sprawiają, że można wybrać odpowiedni model do lekkiego, średniego lub cięższego spinningu czy gruntu.

miejsce II - zestaw przynęt gumowych firmy Robinson

miejsce III - zestaw przynęt gumowych firmy Robinson


Akcja trwa do 1 sierpnia..

Osoby które dostaną upominki wyłonimy 3 sierpnia.Czytaj więcej