Dragon Fishmaker i nowe kamizelki – nowości Dragona na 2011

/ 7 komentarzy

Praktyczne i nie do zdarcia nowe kamizelki Team Dragon, a także nowoczesne kołowrotki spinningowe Dragon Fishmaker już w sprzedaży! Postaw na jakość oraz trwałość i zafunduj sobie wymarzony prezent pod choinkę.W sklepach wędkarskich już czekają na Was wspaniałe nowości.

Nowe kamizelki Team Dragon
Nowe wersje kamizelek Team Dragon, to aż siedem propozycji. Wszystkie z nich powstały z myslą o zapewnieniu jak największego komfortu, dlatego każdy detal przy ich projektowaniu został przez nas dokładnie przemyślany. Z sukcesem przeszły testy funkcjonalności i wygody użytkowania już podczas samego wędkowania. W czym tkwi źródło solidności i trwałości kamizelek Team Dragon? Tajemnica kryje się pod nazwą Nylon Taslan Fabric™ - to nowatorska tkanina, z której wykonano materiał. Nie tylko odprowadza wilgoć, ale jest przy tym lekka, łatwa w czyszczeniu, a co najważniejsze – bardzo odporna na przetarcia. Kamizelki Team Dragon, to także duża funkcjonalność – gwarantują ją nie tylko mocne i trwałe zamki, ale także podwójne zamki dwukierunkowe w dolnych, najczęściej używanych kieszeniach na pudełka. Uzupełnieniem są karabińczyki na sprężynowych linkach, które służą do zaczepienia peana, obcinaczek lub miarki. Co ważne, kamizelki sygnowane logo Team Dragon są wygodne nawet przy sporym obciążeniu kieszeni, a wszystko za sprawą właściwie dobranego kroju. Tym samym, ciężar zawsze rozkłada się równomiernie i nie obciąża karku i barków. + opisy i zdjęcia poszczególnych modeli
Zobacz więcej na temat nowych kamizelek firmy Dragon


Kołowrotek DRAGON FISHMAKER – już w sprzedaży !
Naszym założeniem było stworzenie kołowrotka spinningowego o jak najlepszych właściwościach użytkowych i cechującego się najlepszymi możliwymi parametrami. Udało się. "Fishmaker" to kołowrotek od początku do końca zaprojektowany przez Dragona. Fishmaker to zupełnie nowa koncepcja kołowrotka spinningowego łamiąca ogólnie przyjęte standardy. Wyróżnia się doskonałymi, dotychczas nieosiągalnymi parametrami, jeśli chodzi o : długość rzutu, precyzję hamulca, długość nawoju podczas jednego obrotu korbką czy precyzję nawijania linki.
Co kryje się pod nazwą Fishmaker? Relatywnie niewielki, lecz bardzo silny i wytrzymały korpus, a także mechanizm napędu pozwalający na nawijanie dużej ilości żyłki za jednym obrotem korbką, przy jednocześnie dość wolnym przełożeniu. Taka konstrukcja zapewnia wysoki komfort wędkowania i znacznie zwiększa trwałość elementów przekładni. Z kolei wyjątkowo duża średnica szpuli przy niewielkiej głębokości to zwiększenie odległości rzutu nawet o 30 %. Dzięki niskiemu przełożeniu linka jest perfekcyjne układana. Udało nam się wyeliminować problem z tzw. "brodami", i to zarówno przy stosowaniu plecionki - jak i żyłki. Średnica podkładek hamulca w modelu FD została powiększona o ponad 100% dzięki temu hamulec zawsze pracuje płynnie i bez najmniejszych zakleszczeń. Warto podać dwa - nieosiągalne jak dotąd dla innych firm - parametry techniczne, np. w modelach FD i RD wielkości 35, przy przełożeniu 1:4,4 nawój żyłki na jeden obrót korbką wynosi aż 80cm !
Zobacz więcej na temat nowych kołowrotków Dragon Fishmaker/ Tekst sponsorowany przez firmę Dragon /

 


3.1
Oceń
(34 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 0)
Dragon Fishmaker i nowe kamizelki – nowości Dragona na 2011 - opinie i komentarze

bluehornetbluehornet
0
Jeszcze jakby Szanowna Redakcja podała ceny tych wspaniałych elementów stroju i sprzętu wędkarskiego ( chociaż w przybliżeniu ) - byłoby bardzo miło!!! Z poważaniem - bht .
(2010-12-18 11:56)
hasan1984hasan1984
0
Popieram kolegę, bo nie wiadomo czy rozmawiamy w setkach czy w tysiącach...
(2010-12-18 22:27)
u?ytkownik13410u?ytkownik13410
0
Kamizelki to koszt około 100 zł, natomiast kołowrotek to już przedział 350-400. Produkty te znajdują się już na allegro.
(2010-12-19 00:05)
waldemar1959waldemar1959
0
Czytałem komentarze o tych kołowrotkach podobno warte tej sumki.Jeden z moich kumpli po kiju
ma taki podobno rewelacyjnie nawija plecionkę i ma bardzo płynną akcję.pozdro i wszystkiego najlepszego z okazji świąt.Wala
(2010-12-22 20:11)
re-genre-gen
0

Witam!

Znalazłem kamizelkę cena to 105 zł prezentuję się całkiem fajnie pytanie tylko jaka jest faktycznie w użytkowaniu.

http://allegro.pl/team-dragon-kamizelka-roz-xl-nowosc-2011-i1361068054.html

Pozdrawiam!

(2010-12-28 20:59)
Fishhead1983Fishhead1983
0
z najmniejszym modelem fishmakera łowiłem pstragi na prusinie w okolicach tlenia jesli dołożyc do tego kij guide select hornet 2,45 3-18 rewelacyjny zestaw. praca płynna nawój żyłki rewelacyjny, przy wyjęciu jednego 50-taka wrażenia niezapomniane. Bardzo precyzyjny hamulec.
(2011-01-24 22:24)
smakoszsmakosz
0
Nie orientuje się ktoś jaka jest wielkość kieszeni w tych kamizelkach?Czy zmieści się w nich pudełko ze średniej wielkości gumami 8cm.
(2011-02-04 08:26)

skomentuj ten artykuł

 

Sklep wedkuje.pl

Dragon Fishmaker II