Zaloguj się do konta

Kołowrotki Dragon tanio na wedkuje.pl

Sklep wedkuje.pl wciąż się rozwija. Do grona firm, których sprzęt oferujemy obok takich marek jak Daiwa, Savage Gear, Okuma, Mistrall, Ryobi dołączył Dragon. Dziś z przyjemnością prezentujemy pełną ofertę kołowrotków tej firmy. W ofercie Dragona znajdziemy modele dedykowane do różnych metod od feederowych, karpiowych po spinningowe i morskie a także wiele uniwersalnych. Dragon od lat przyzwyczaił nas do wysokiej jakości swoich produktów a jednocześnie za umiarkowaną cenę. Jest to niewątpliwie zaletą doświadczonego zespołu firmy, spędzającego dużo czasu nad wodą i wciąż testującego nowości rynkowe. Dlatego z czystym sumieniem możemy zarekomendować produkty tej marki.


W ofercie znajdziecie zarówno modele w cenach do 100 zł na kieszeń przeciętnego wędkarza jak również specjalistyczne oferujące unikalne rozwiązania a co istotne w cenie niższej niż produkt o podobnych parametrach u konkurencji. W tym miejscu dodamy od Redakcji, że zależało nam aby ceny oferowane dla wędkarzy na wedkuje.pl były naprawdę atrakcyjne i konkurencyjne bo warto aby każdy miał okazję zaopatrzyć się w dobry i niezawodny sprzęt nie przepłacając.


Zapraszamy do naszej oferty na kołowrotki Dragon


Przy okazji przypominamy o ofercie na kołowrtoki Ryobi również dystrybuowane przez firmę Dragon na polskim rynku. Jeśli ktoś jest zainteresowany produktami tych marek, które obecnie nie są dostępne w naszym sklepie zachęcamy do kontaktu przez priv redakcji lub mailowo: sklep@wedkuje.pl lub też pod telefonem 46 880-71-16. Jesteśmy w stanie dostarczyć każdy produkt z katalogu lub wskazać kiedy będzie dostępny w ramach kolejnych, planowanych dostaw.


Opinie (3)

kaban

Mam kilka kołowrotkow Dragona i sobie chwalę. Moim zdaniem jakość co do ceny bardzo dobra. [2020-06-26 19:26]

barrakuda81

Fishmaker II wydaje się być nie do zdarcia.Za pieniądze które kosztuje trudno mi sobie wyobrazić lepszy stosunek jakość - cena co nie znaczy że reprezentuje jakiś kompromis.Bynajmniej.Fajny młyn w sam raz pod tarmoszenie dużych gum albo stawiających spory opór przynęt w nurcie bo duża szpula i niskie przełożenie robią robotę.Pięć lat gwarancji daje poczucie bezpieczeństwa jeśli trafimy felerna sztukę co zawsze zdażyć się może choc mnie jeszcze się nie trafiło.Innych modeli obecnych nie znam ale pamiętam TD FD930 iz - w końcu poległ ale co on mi ryb naciągnał w Wiśle przez parę ładnych lat...Wieczna mu chwała - spoczywa w szafce w "hall of fame":-) [2020-06-26 19:43]

ryukon1975

Nie każdy i nie zawsze kupuje sprzęt za duże kwoty. Dragon wyszedł aktualnie z ciekawą ofertą kołowrotków w przystępnych cenach. Jest do niewątpliwie dobre rozwiązanie dla wielu wędkarzy. Zarówno dla tych którzy je kupią jak i nie krzywdzące tych którzy nie zwrócą na nie uwagi "bo są za tanie". :) [2020-07-01 08:13]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej