Zaloguj się do konta

Dragon Thytan Feeling opinie

Witajcie!

Dragon Thytan Feeling to ciekawie zapowiadający się kijek. Jego przeznaczeniem jest przede wszystkim łowienie sandaczy, ale z braku czasu, jego pierwsze testy przeprowadziłem na okoniach, na których z reszta sprawdza się świetnie.

3 ekstremalnie delikatne, wymienne końcówki, pokazujące nawet najdelikatniejsze brania, do tego lekki i mocny blank, tworzą świetny zestaw. W połączeniu z wygodnym uchwytem i dosyć długim dolnikiem ułatwiającym dalekie rzuty, to na prawdę kijek godny polecenia - choć z ostateczną oceną oczywiście jeszcze wstrzymam się do czasu przeprowadzenia pełnych testów.

Także nie przedłużając, krótki filmik z pierwszych wrażeń, kilka ujęć z delikatnych brań, świetnie widocznych na szczytówce oraz jej wytrzymałość, a jak tylko czas i pogoda pozwoli, ruszam na sandacze, a wtedy pojawi się znacznie obszarniejszy test i dłuższy film z użytkowania tego kijka.

Pozdrawiam i połamania
Tomek "Ace" Lewandowski

Opinie (5)

DaViDoSeK

Super film!! ***** i pozdrawiam! [2013-08-13 21:30]

użytkownik

jak zawsze fajne ujęcia [2013-08-16 12:50]

pawel75

Fajny filmik, jak widać nie ma wędeczek co zawsze mówię "pod konkretną rybkę ". Na sandaczu będzie jak mniemam ten blank pracował cudownie. Pozdrawiam i ***** zostawiam ! [2013-08-19 20:18]

Zander51

Fajnie, że kręcisz filmy Tomek, ale łowisz sam drobiazg. Czekam na ryby :) http://www.youtube.com/watch?v=d6I-ucSzvhA [2013-08-22 16:44]

użytkownik

To jest test kija, a nie film z okazami :) [2013-08-23 22:41]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej

Konger Classic Pilk

Szukając kolejnego mocnego rzecznego spiningu dwa latka temu wpadła w me…