Drugi test jednostki pływającej

/ 2 komentarzy / 5 zdjęć


Przedstawiam drugi amatorski test KOLIBRI, jako że za kilka dni miał on odbyć podróż do Łagowa i tam stacjonować przed dwa tygodnie na wodzie w różnych warunkach, nie mogło być lipy.
Pojechaliśmy ponownie na ten sam zbiornik lecz trochę później, nie 4 rano ale przed 6-tą. Rozkładanie standardowo ok. 10 minut, rozłożenie wędzisk i na wodę. Jako że miało być dzisiaj dość spore słońce nie pompowaliśmy pontonu do oporu, pozostawiliśmy mu trochę luzu aby się pomarszczył w miejscach ławeczek aby zobaczyć reakcje na słońce. Słońce wyszło i ponton trochę się usztywnił, efektu rozszerzalności cieplnej nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć aczkolwiek zjawisko pojawiło się w niewielkim stopniu z uwagi na jasną barwę pontonu. Materiał na słońce zareagował bardzo pozytywnie, powietrze zagrzało się minimalnie, wzrost ciśnienia nieznaczny, a powierzchnia dość przyjemna i chłodna, nie to co w ciemnych starych pływadłach gdzie można było jajka smażyć na burtach:P
Co do ryb ponownie bez rewelacji, coś się wieszało ale nic konkretnego.

 


5
Oceń
(12 głosów)

 

Drugi test jednostki pływającej - opinie i komentarze

kosa990kosa990
0
Witam! Też w tym roku testowałem ponton, a mianowicie jest nim Info-Media HSD320AM wersja z Air matą, polecam tą podłogę dla wszystkich często rozkładających i składających pływadełko... Waga mniejsza o jakieś 10 kg, dwie osoby śmiało wędkują na stojąco, nie obmykamy palców jesienią gdy jest już chłodniej podczas rozkładania podłogi, no i jasny kolor to podstawa, tak jak kolega wspomina, a wiem to z doświadczenia po poprzednim Pro Marine, który sprzedałem po kilku wyjazdach... Pozdrawiam! (2013-09-19 21:28)
Gray FoxGray Fox
0
O mały włos bym nie kupił Pro-marina właśnie, ale wolę kupić dobry ruski sprzęt jak KOLIBRI niż dokładać swojej kasy do chińskiego przemysłu zbrojeniowego:D Z air-matą także oglądałem ale do tego trzeba było mieć jeszcze pompkę wysokociśnieniową a im mniej gadzetów tym lepiej. (2013-09-22 17:34)

skomentuj ten artykuł