Zaloguj się do konta

Drugie zawody podlodowe koła 168 Chrobry Poznań 24.01.10.

24-I-2010r.to termin następnych podlodowych zawodów zaplanowanych przez zarząd koła.O gdz.8 część zarządu wyrusza przygotować łowisko na jeź.Trzaskowo. Na dworze -20st. to nam jednak nie przeszkadza. Przed godz 10.przybywają zawodnicy w towarzystwie pań oraz dzeci . Dzisiaj dodatkową atrakcją będzie kulig ufundowany przez kol.Andrzeja Lenarczyka. Po ceremonii otwarcia zawodnicy udają się na stanowiska.

Dzisiaj łowimy 3godz. Na brzegu trwaja prace przy rozpalaniu dużego ogniska tak bardzo oczekiwanego przez wszystkich. Zawodnicy ropoczęli łowy jednak bez znacznych efektów. O godz.11 słychać dzwoneczki, to nadjeżdża oczekiwany zaprzęg. Panie wraz z dziećmi zajmują miejsca i objeżdżają piękną okolicę wzdłóż jeziora.Na lodzie nadal bez rewelacji .Mija określony czas i komisja podlicza wyniki. Jest kilka okoni ,płotek i
leszczyków,one zadecydowały o końcowym wyniku.

Nasze wyniki.
1. Patryk Lenarczyk - 260pkt.
2. Łukasz Karolczak - 240pkt 2. Piotr Adamczyk -240pkt.
3. Paweł Lach -220pkt.
Zawodnicy zostali nagrodzeni dyplomami i pucharami.Teraz można było przystąpić do konsumpcji kiełbaski, popijając gorącym barszczykem. Spotkanie przy słonecznej pogodzie trwało do godz.14. Najedzeni i zrelaksowani zakończyliśmy druga zimową eskapadę. Teraz do zobaczeniu w kwietniu nad jeź.Karolewo.
piotr 0206

Opinie (1)

politura

Po co nam komentować takie zawody?

Porównajmy je z zawodami innych kół, tam jest po prostu mizeria. Gdzie znajdziemy tylu zapaleńców z takim nastawieniem do wędkowania? gdzie na zawodach są staropolskie kuligi, wielkie ogniska, wszelkiego rodzaju trunki od których zagłoba straciłby głowę? czy komuś przeszkodził mróz, twardy lód czy mało złowionych ryb? Nie!!! Wiwat koło 168 Chrobry.

[2010-02-03 20:24]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej