Puchar Starosty Jędrzejowskiego- Oksa 11.10.20 .

/ 1 komentarzy / 160 zdjęć


W dniu 11 października na zbiorniku Brodek w Oksie odbyły się Drużynowe zawody wędkarskie o Puchar Starosty Jędrzejowskiego. O godzinie 7 rano pod altaną stawiło się 9 drużyn w czteroosobowych składach, PZW LIN 1 Jędrzejów, PZW LIN 2 Jędrzejów, PZW LIN 3 Jędrzejów, Sklep Wędkarski u Zdzicha, Fish Hunter Sobków, PZW Małogoszcz Karaś, PZW Sędziszów Miasto, Catfish Jędrzejów, Stowarzyszenie Nasza Woda Oksa. Zawody odbyły się metodą spławikową na jedną wędkę. Po odprawie zawodnicy udali się na wylosowane miejsca w celu przygotowania się do zawodów. O godzinie 8:50 Sędzia dał sygnał oznaczający nęcenie ciężkie a dziesięć minut później zawodnicy rozpoczęli wędkarskie zmagania w jednej czterogodzinnej turze. Pogoda w tym dniu nie rozpieszczała zawodników, bowiem było pochmurno i wiał wiatr. Łowiono głównie karpiki, karasie oraz trafiały się płotki. Po upływie czterech godzin sędzia zakończył wędkarskie zmagania i przystąpiono do ważenia ryb. Po chwili, po podliczeniu punktów Sędziowie ogłosili wyniki:

I miejsce zajęła PZW Lin III Jędrzejów w składzie: Łukasz Rutowicz, Mirosław Czajor, Jarosław Równicki i Robert Rokicki;
II miejsce zajęła drużyna PZW Małogoszcz Karaś w składzie: Łukasz Korpus, Roman Czupryński, Grzegorz Stawski i Tomasz Struski;
III miejsce zajęła drużyna Catfish Jędrzejów w składzie: Przemysław Wrześniewski, Adrian Cichoń, Jerzy Cichoń i Tomasz Jaworski.

I miejsca w sektorach zajęli:
Sektor A – Krystyn Toczyłowski
Sektor B – Jarosław Równicki
Sektor C – Grzegorz Stawski
Sektor D – Tomasz Struski

Podczas wędkarskich zmagań obecny był Starosta Jędrzejowski Paweł Faryna, który pogratulował zwycięzcom i wręczył zawodnikom puchary, dyplomy oraz nagrody.

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie, które również ufundowało nagrody.

Pozostali sponsorzy to: Robert Ciepluch, Przemysław Chechelski, Paweł Biały, Rafał Matuszewski, Adrian Cichoń, Piotr Owczarek i Zdzisław Frankowski.

Dziękujemy Zarządowi Stowarzyszenia Nasza Woda Oksa za udostępnienie zbiornika.

Zdjęcia wykonali Fotograf Rutka i Benny.

 


4.2
Oceń
(6 głosów)

 

Puchar Starosty Jędrzejowskiego- Oksa 11.10.20 . - opinie i komentarze

amur tvamur tv
0
Łowienie w team to już nie taka prosta sprawa Wystarczy jedno gorsze ogniwo i możne przegrać całe zawody (2020-10-19 00:14)

skomentuj ten artykuł