Dzień drugi. Gródek nad Dunajcem .

/ 2 komentarzy / 3 zdjęć


Witam , godz. 6.00, temp.8 *C,zachmurzenie częściowe zmierzające do pełnego i deszczu , który ok . 17.00 zamienił sie w ulewe , ciśn. 985,wiatr wsch. zmienny, potem okazało się ,że wiał z każdej strony, co w znacznym stopniu utrudniał rzucanie .
Dziś postanowiłem wykorzystać  do końca wczorajszą zanęte uzupełniją ja o kukurydze.Na haczykach pinka,efekt zadawalający wybrałem 8 płoci , każda powyżej 34cm, ale leszcza nie ma , jest jeszcze chyba  na tarle. Okoń gdzieśsobie poszedł  i tylko reka mnie boli od spiningowania.
Silny deszcz znacznie utrudniał wędkowanie , dodatkowo  wiatr zachodni dość znacznie wzburzał wody jeziora, to wszystko utrudniało miało negatywny wpływ na chęc bawienia się wędkami, więc zszedłem , wypiłem piwo i znadzieja na lepsze jutro czekam na" reiting Moody's"
Pozdrawiam.
Rybom cześć

 


5
Oceń
(6 głosów)

 

Dzień drugi. Gródek nad Dunajcem . - opinie i komentarze

wlotarwlotar
+1
Dodałem relację i zdjęcia z drugiego dnia wędkowania , szczególnie ciekawa był pogoda, nieprawdaż ? . (2016-05-16 09:07)
marek-debickimarek-debicki
+1
Jeżeli chodzi o leszcza, to na tarło wybierze się trochę później. Ciepły czerwiec to zazwyczaj jego domena. (2016-05-17 20:27)

skomentuj ten artykuł