Dzień Dziecka 2011 w kole Sum

/ 1 komentarzy / 21 zdjęć


Dzień Dziecka to szczególny dzień dla każdego malucha . Tak więc jak co roku Koło Nr. 54 PZW z Wyszogrodu, tym razem wspólnie z Stowarzyszeniem Wędkarskim ,, Sandacz ,, z Małej Wsi zorganizowało na stawach przy dawnej cukrowni w Małej Wsi zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży z okazji Dnia Dziecka .

W sobotni pranek na zbiórce przed zawodami zebrało się 46 dzieci wraz z opiekunami w tym członkowie ,, Szkółki Wędkarskiej Ukleja ,, działającej przy Kole 54 , rywalizowano w trzech kategoriach wiekowych do lat 10 ,14 i 16 . Najmłodsza grupa wiekowa dodatkowo przeprowadziła rzut kulą zanentową do celu , co było niesamowitą frajdą dla dzieciaków.

Całe zawody trwały trzy godziny i przysporzyły naszym pociechom dużo frajdy i zabawy .
Wszystkie dzieci uczestniczące w zawodach otrzymały pamiątkową statuetkę z zawodów oraz słodycze , natomiast czołowe trójki z poszczególnych kategorii nagrody rzeczowe i puchary. Rozdanie nagród uświetnił swoją osobą sekretarz Gminy Małej Wsi Pan Mirosław Banach.

Już dziś zapraszamy na Otwartą Letnią Wędkarską Spartakiadę dla Dzieci i Młodzieży o ,, Puchar Szkółki Wędkarskiej Ukleja ,, , termin już niebawem.

A teraz zwycięzcy .

U- 10

1.Multon Katarzyna
2. Chojnacki Gabryś
3. Korecka Julia

U -14

1.Kupisiak Sebastian
2. Racki Radosław
3. Szymański Marcin

U -16

1. Szpalerski Karol
2. Biernat Zbigniew
3. Hajn Jacek

 


4.7
Oceń
(12 głosów)

 

Dzień Dziecka 2011 w kole Sum - opinie i komentarze

JAQUJAQU
0

...jak zwykle w Wyszogrodzie udana impreza, bardzo fajnie, oby tak udanych imprez było u Was jak najwięcej!!!

Pozdrawiam całe koło SUM w Wyszogrodzie!

 

(2011-07-13 18:08)

skomentuj ten artykuł