Dzień Dziecka 2018 w Pokrzydowie

/ 15 zdjęć


2 czerwca 2018r na stawie w miejscowości Pokrzydowo odbyła impreza wędkarska dla dzieci z okazji „Międzynarodowego Dnia Dziecka”. Po raz kolejny Koło PZW „Miejskie” wraz z Dyrekcją Szkoły Podstawowej
w Pokrzydowie zorganizowały te zawody. Impreza, jak co roku, cieszy się olbrzymim zainteresowaniem dzieci. Zgłosiło się 20 dzieci, Tego dnia organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Wydaje się, zadbali nawet o pogodę. Już przed godziną 8:30 na zbiórce przy stawie pojawiały się pierwsze dzieci. Nic dziwnego. Na tą imprezę czekało duże grono młodych wędkarzy . Jest to doskonała okazja, aby zmierzyć się z rówieśnikami, ale przede wszystkim, aby spędzić wyjątkowy czas z bliskimi nie tylko z komputerem. na łonie natury. Organizatorzy postanowili że czas zawodów to 2 godziny. Łowisko przygotowali druhowie Strażacy z O.S.P Pokrzydowo - Maciej Bendyk, Jarosław Nagórski robią to co roku za które młodzi adepci wędkarstwa dziękują!!! Główna nagroda za złowienie najwięcej wagowo ryb w zawodach – R O W E R Y. Ufundowane działacza koła Miejskiego (stiven 48) oraz Członka Zarządu PZW Okręgu Toruń. Po tym czasie nastąpiło oficjalne ważenie złowionych ryb na stanowiskach. Najlepsi zawodniczki i zawodnicy zostali wyłonieni w 2 kategoriach wiekowych:
Puchary, dyplomy i medale zostały wręczane przez Panią Barbarę Kopańską Dyrektor i współorganizatora z ramienia PZW kol. Stanisława Jonowskiego. Tego dnia nie było przegranych, pozostali zawodnicy zajęli ex equo 4 miejsce i otrzymali także .. Szczególne podziękowania organizatorzy kierują do sponsorów kol. Piorta Grzelaczyka z firmy Dragon i innych - którzy wsparli inicjatywę Już za rok kolejne wędkarskie zawody z okazji Dnia Dziecka! Okazja do rewanżu. Impreza ta na stałe wpisała się w kalendarz Brodnickiego Koła „Miejskiego".
Końcowa klasyfikacja zwycięzców:
Dziewczęta:
I m-ce Amelia Rzemińska - główna nagroda
II m-ce Maja Sarnowska
III m-ce Julia Lubczyńska
Chłopcy:
I m-ce Michał Lubczyński - główna nagroda
II m-ce Mateusz Muczeński
III m-ce Paweł Nowak
 
 

 


5
Oceń
(3 głosów)

 

Dzień Dziecka 2018 w Pokrzydowie - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł