Zaloguj się do konta

Dzień Dziecka 2018 w kole PZW Poczesna

Jak co roku z okazji Dnia Dziecka odbyły się zawody wędkarskie na zbiorniku naszego koła w Lasku Wrzosowskim. W tym roku frekwencja była doskonała, aż 42 dzieci przystąpiło do zawodów. Zawody odbywały się w kategorii spławikowej w jednej dwugodzinnej turze. Tak jak w ostatnich latach dzieci podzielone zostały na dwie grupy, te łowiące samodzielnie i te łowiące z opiekunami. Dla wszystkich przygotowane zostały wspaniałe nagrody, wielkie podziękowania kierujemy tutaj w szczególności do Gminy Poczesna, Pana Wójta Gminy Poczesna, który jak co roku wsparł nasze koło finansowo, bez czego byłoby trudno zorganizować zawody na takim poziomie, dziękujemy sponsorom Panu Radnemu Piotrowi Brzozowskiemu za wspaniałe nagrody, podziękowania dla Centrum Wędkarskiego Arka Pawlaka za wsparcie zawodów oraz wszystkich, którzy pomogli przy organizacji imprezy. Także dla wszystkich dzieci oraz opiekunów zorganizowaliśmy poczęstunek, oraz ognisko na zakończenie. Zawody okazały się bardzo udane, większość młodych wędkarzy złowiła ryby co sprawiło radość nam jako opiekunom zbiornika i zawodnikom. Zawody wynikiem 1125pkt wygrała Blukacz Daria, drugie miejsce wynikiem 1085pkt zajął Pacukiewicz Kacper, trzecie wynikiem 895pkt Bartosz Świącik. Zwycięzcy zostali uhonorowani pięknymi pucharami, wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe medale oraz wspaniałe książki związane z wędkarstwem oraz przyrodą. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim i zapraszamy za rok.