Dzień Dziecka 2009 z wędką w ręku.

/ 1 komentarzy / 4 zdjęć

W minioną niedziele 21 czerwca odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci z okazji dnia dziecka, zawody te zorganizowało koło PZW nr 14 z dużą pomocą burmistrza Grodziska Wielkopolskiego, który ufundował okolicznościowe puchary dla zwycięzców i statuetki dla pozostałych uczestników. Zarząd koła natomiast zajął się organizacją imprezy, opieką nad młodymi wędkarzami podczas zawodów i ufundował dla wszystkich uczestników okolicznościowe dyplomy. W zawodach uczestniczyć mogły wszystkie dzieci i młodzież do lat 14. Spotkanie zaplanowano na godz. 9.00, na początku głos zabrał burmistrz Henryk Szymański, który ciepło przywitał wszystkich kibiców i małych zawodników, następnie burmistrz stanął do zdjęcia z wszystkimi zawodnikami i nie mogąc uczestniczyć do samego końca zawodów wybrał na swojego pełnomocnika pana Andrzeja Bartkowiaka, który uczestniczył w dalszej części zawodów a po ich zakończeniu wręczył wszystkim małym uczestnikom okolicznościowe puchary i statuetki. Podczas trzech godzin wędkowania, na tyle zaplanowano zawody najlepszy wynik z pośród 21 młodych wędkarzy osiągnęła Katarzyna Mendel, która złowiła 1,140kg drugie miejsce zajął Miłosz Walkowiak z wagą 0,800kg, a trzecie miejsce zajęła Klaudia Szaj z wagą 0,680kg. Cała klasyfikacja dotycząca tych zawodów znajdzie się w zakładce zawody juniorów a zdjęcia w galerii. Aż miło było popatrzeć jak ojcowie czy dziadkowie doradzają i pomagają swym pociechą w łowieniu ryb, wspomnieć należy, że najmłodsi uczestnicy łowiący w tym dniu mieli zaledwie 5 lat a mocno trzymali w ręku

Dzień Dziecka 2009 z wędką w ręku. - opinie i komentarze

u?ytkownik908u?ytkownik908
0
to miło jak przychodzi taka liczna grupa dzieci by w wspólnej zabawie uczcić święto dnia dziecka , wielkie gratulacje za sportową walkę dla wszystkich biorących uczestników dużo uśmiechu na twarzy, pochwała dla organizatorów i sponsorów. (2009-06-24 01:44)