Dzień Dziecka - Chorzewa 1 czerwca 2014

/ 4 zdjęć


Z okazji „Dnia Dziecka” Zarząd PZW Koło „Lin” w Jędrzejowie zorganizował zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży.
Młodzi adepci wędkarstwa zostali podzieleni na cztery kategorie wiekowe tj. najmłodsi do lat 7, II grupa od 8 do 11 lat, III grupa od 12 do 15 lat, IV grupa od 16 do 18 lat. Zawody zgromadziły 36 młodych wędkarzy. Po sprawdzeniu listy obecności rozlosowano numery startowe i zawodnicy udali się na wylosowane stanowiska. Następnie po 45 minutach przygotowań sędzia dał sygnał do rozpoczęcia zawodów. Pogoda do wędkowania była dobra, ale wiał płd. - zach. wiatr, który szczególnie najmłodszym, chwilami skutecznie utrudniał wędkowanie. Wędkowano ze zmiennym szczęściem, ale wszyscy mieli ryby w siatkach. Łowiono głównie wzdręgi, płotki, liny trafiały się leszcze, okonki, jazgarze.
Po 2 godzinnym wędkowaniu zakończono zawody, a sędziowie zważyli złowione ryby i przystąpili do podliczenia wyników w poszczególnych grupach wiekowych. W tym czasie zawodnicy i ich opiekunowie posilili się kiełbaską z grilla, którą znakomicie jak zwykle, przygotował niezawodny kolega Piotr Żal.
Po zjedzeniu posiłku sędziowie ogłosili wyniki zawodów i wręczyli puchary, medale i dyplomy a najmłodszym słodkie upominki.
W kategorii najmłodszych zwyciężyła Sobańska Maja II miejsce zajęła Możdżeń Sara a III miejsce wywalczyła Ksel Natalia.
W kategorii do lat 11 zwyciężył Tabor Daniel wynikiem 790 pkt. II miejsce zajął Czapnik Kacper wynikiem 235 pkt. III miejsce zajęła Środa Maja z wynikiem 190 pkt.
W kategorii do 15 lat zwyciężył Wróbel Nataniel wynikiem 765 pkt. II miejsce zajął Michalecki Mariusz z wynikiem 350 pkt. III miejsce zajął Woźniak Wiktor z wynikiem 290 pkt.
W kategorii do lat 18 zwyciężył Michalecki Krzysztof wynikiem 980 pkt. II miejsce zajął Wieliński Kamil z wynikiem 615 pkt. III miejsce zajął Stój Kamil z wynikiem 50 pkt.
Na zakończenie Prezes podziękował uczestnikom za udział w zawodach i zaprosił na podobną imprezę wędkarską pod nazwą „Rozpoczęcie wakacji”, która odbędzie się w niedzielę 29 czerwca br.
PS. Zdjęcia w zakładce foto

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Dzień Dziecka - Chorzewa 1 czerwca 2014 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł