Zaloguj się do konta

Dzień Wędkarza 2015

Drodzy Koledzy,
Z okazji święta wędkarstwa polskiego składam wszystkim wędkarzom z Koła nr 71 PZW w Barcinie i Okręgu Bydgoskiego PZW, amatorom i miłośnikom wędkowania, serdeczne życzenia dobrego zdrowia i osobistej harmonii, spełnienia wędkarskich aspiracji i planów na bieżący sezon. Korzystajcie z wody z szacunkiem i odpowiedzialnością.

Pamiętacie, że na walnym kierując się sugestią Prezesa Okręgu PZW kol. Leszka Orzechowskiego o pomyśle zmiany daty Dnia Wędkarza, zaplanowaliśmy, że huczne i wędkarskie obchody Dnia Wędkarza odbędą się 29 czerwca 2015 roku. Mam nadzieję, że nam się uda. Ale skoro na razie Statut Polskiego Związku Wędkarskiego się nie zmienił, świętujcie koledzy nad rzeką czy jeziorem, na łowisku czy spotkaniach koleżeńskich.

Przy okazji zapraszam na pierwsze tegoroczne spławikowe zawody wędkarskie, które odbędą się 18 kwietnia 2015 roku na kanale noteckim w Łabiszynie.

Przy okazji publikuję zaległe, a obiecane Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej Koła nr 71 PZW w Barcinie.

Opinie (2)

rysiek38

Tak z czystej ciekawosci spytam co to za tajemnicza data 29.06 bo pewnie wielu z Nas nie wie o co chodzi. a może warto poznać powód-propozycję zmiany daty :-) [2015-03-19 16:12]

Jarek123

Witam Kolegę, z wypowiedzi Prezesa Okręgu zrozumiałem, że chodzi o przesunięcie święta wędkarzy na bardziej ciepły czas. Lato pozwali na organizację ciekawszej imprezy. Pozdrawiam [2015-04-03 08:11]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej