Eliminacje Zawodów Rejonu II Okręgu Kieleckiego.


W dniu 6 września 2015 r. na zbiorniku w Chorzewie k/Jędrzejowa rozegrano Spławikowe Zawody Rejonowe o Puchar Przechodni Zarządu Okręgu PZW.

Na miejscu zbiórki zgłosiło się 6 trzyosobowych drużyn: dwie z Koła PZW Lin w Jędrzejowie, PZW Małogoszcz, PZW Włoszczowa, PZW Oksa oraz PZW Chęciny.

Zawody rozgrywano w jednej czterogodzinnej turze. Komisja sędziowska w składzie Brzdąk Marek, Mazur Marian, Klamka Paweł, Żal Piotr oraz Skowronek Czesław przeprowadziła losowanie sektorów oraz stanowisk w sektorach, a następnie po przygotowaniach rozpoczęto wędkowanie. Pogoda początkowo
dopisywała wspaniale ale po 2 godzinach wędkowania zaczęła się gwałtownie pogarszać. Wiał przenikliwy zachodni wiatr i zaczęło padać a brania ryb były coraz słabsze. Łowiono głównie drobną płoć, leszcza i okonia. Po czterech godzinach zakończono zawody i zważono zawodnikom złowione ryby. Sędziowie
przystąpili do podliczania wyników a zawodnicy posilali się kiełbaską z grilla i wymieniali poglądy na temat wędkowania.

Sędzia główny Marek Brzdąk ogłosił wyniki zawodów. Zwyciężyła drużyna PZW Koło LIN z Jędrzejowa w składzie: Toczyłowski Krystyn, Majcher Krzysztof oraz Stój Kamil zdobywając Puchar Przechodni PZW Zarządu Okręgu Kieleckiego.

 


3.7
Oceń
(3 głosów)

 

Eliminacje Zawodów Rejonu II Okręgu Kieleckiego. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł