Energizer po zmroku

/ 5 komentarzy / 3 zdjęć


Coraz krótszy dzień to potrzeba posiadania latarki, która, trzymana na wszelki wypadek w domu, z pewnością przyda się w czasie jesiennych wieczorów, a także nie zawiedzie, gdy po zmroku wybierzemy się nad wodę  i spędzimy czas na udanym wędkowaniu. Udanym - bo przy oświetlonym stanowisku - dzięki czemu każda  zasiadka, niezależnie od pogody, będzie świetnie spędzonym czasem!

Na zmienne warunki pogodowe, szybko zapadający zmrok i coraz bardziej wymagającą pogodę,
polecamy latarki, które nie tylko nie wymagają wykorzystania rąk przy pracy, ale także nie poddadzą się  deszczowi i chłodowi. 

Dla tych, którzy poszukują sprzętu, który spełnia zarówno rolę latarki, jak i lampy z możliwością  regulacji światła, proponujemy Energizer 3in1 Lantern . Latarka ta idealnie sprawdza się w podróży, czy podczas  prac wymagających użycia obu rąk.

Ta lekka i wielofunkcyjna latarka posiada 3 moduły świecenia:

- rozproszony - mocne, szerokie światło

- skoncentrowany - mocne, ale wąskie światło

- przygaszony - słabe, przydymione światło

Dzięki paskowi do mocowania latarki - można ją powiesić w dowolnym miejscu i może być używana jako latarnia, latarka lub oświetlenie nocne. Energizer 3in1 Lantern posiada Certyfikat IPX4 co oznacza, że jest odporna na trudne warunki pogodowe. Wyposażona jest w 3 białe diody i 1 bursztynową diodę LED dająca  delikatne, ciepłe światło oświetlające okolicę. Skupia więc w sobie wszystko, czego każdy wędkarz potrzebuje! 

Czołówka Headlight 3 LED to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, sprawdzająca się w trudnych  warunkach – w tym na łódce, czy przy brzegu podczas zarzucania wędki. 

Energizer Headlight 3 LED, to nie tylko możliwość regulacji natężenia światła, nietłukąca się soczewka  i 3 diody LED, ale także ruchoma główka, która umożliwia regulację kąta padania światła. Miękka poduszeczka  zapobiega otarciom czoła i sprawia, że noszenie latarki jest bardzo wygodne. 

Czołówka świeci z jasnością 20 Lumenów i działa przez 30 godzin, zasięg jej snopu światła to 40 metrów – świetna propozycja dla każdego, kto lubi dobrej jakości sprzęt...nie tylko wędkarski. 

Z kolei czołówka Headlight 6 LED i jej właściwości takie jak 4 tryby świecenia, czerwone diody czy ruchoma główka sprawiają, że jest to latarka idealna dla najbardziej wymagających użytkowników i zaprawionych wędkarzy. 

Cechy latarki, to regulacja natężenia światła w 4 trybach pracy, nietłukąca się soczewka, ruchoma główka, a także 4 białe i 2 czerwone diody LED – idealnie rozwiązanie dla nocne zasiadki. 

Czołówka świeci z jasnością 36 Lumenów, działa przez 19 godzin, a zasięg jej snopu światła to 50 metrów – nie umknie nam dzięki temu żaden szczegół w trakcie wędkowania!Firma Energizer, to nie tylko latarki, ale także najwyższej jakości baterie, ładowarki i akumulatorki.


/Tekst sponsorowany przez firmę Energizer/

 


4.7
Oceń
(19 głosów)

 

Energizer po zmroku - opinie i komentarze

maverick314maverick314
0
Bardzo fajne te latarki sam mam tą podstawową wersje 3 led,ale za to wadą jest to że szybko padają baterie :-(. Pozdrawiam (2013-10-11 22:48)
Polacki1229Polacki1229
0
Ale we wszystkich tak trzymają,ja miałem już kilka modeli i w każdym to samo :d (2013-10-13 03:38)
mariowedkarzmariowedkarz
0
Ja mam ta 6 led i jest super (2013-10-13 10:31)
użytkownik65213użytkownik65213
0
Właśnie mija drugi sezon jak korzystam z Energizer 6 led headlight bez wymiany baterii i nadal świeci !!!! (2013-10-16 08:29)
użytkownik167673użytkownik167673
0
Super latareczki. (2013-10-16 09:47)

skomentuj ten artykuł