Feederowe Mistrzostwa Koła 2019

/ 3 zdjęć


Mimo iż kalendarzowe Lato dopiero się rozpoczęło i niedawno mieliśmy afrykańskie upały to dzień 1szej tury Feederowch Mistrzostw Koła 2019 nie okazał się łaskawy dla zawodników witając ich mżawka raz silnym wiatrem przy temperaturze raptem 13stopni. Pewnie również z uwagi na aurę zawodników do rywalizacji jak na możliwości naszego Koła stawiło się niewielu bo 33. 

Zawody odbyły się na jeziorze Nowogardzkim po raz pierwszy zgodnie z propozycjami naszych wędkarzy, by poznawać nowe łowiska regionu i trzeba powiedzieć iż jezioro pomimo iż w samym miejscowości to nieźle utrzymane a i rybą obfite.

Dzięki Jerzemu Juchniewiczowi mogliśmy powitać zawodników od rana gorąca kawą, herbata oraz słodkim poczęstunkiem, co pewnie pomogło znieść kaprysy pogody.

Po szybkim wyznaczeniu stanowisk oraz sprawnym rozlosowaniu miejsc startowych od godziny 9.00 można było zając się już łowieniem a było się z czym bawić. W tak trudnych warunkach (wiatr i fala) ciężko było wyczaić brania ale przecież do startu stanęli zawodnicy, którzy już trochę łowią i nie takie warunki już widzieli.

Na łowisku królowała natrętna i niekoniecznie wymiarowa  Krasnopióra, więc trzeba było się pilnować i często używać miarki ale trafiały się szczupaki liny, podleszczaki, płocie i okonie więc spektrum było dość ciekawe i tyko wytrwałość i determinacja uczestników ograniczała połowy i każdy starał się pokazać swoje doświadczenie jak i kunszt w łowieniu feederowym. Czas spędzony nad wodą co niektórzy określili „walką z wiatrakami” ale ci co skupili się na łowieniu mieli efekty.

Wyniki zawodów przedstawiają się następująco:

Zwycięzcy w kategorii Junior:

" times="" new="" ce";mso-bidi-font-family:"times="" roman="" ce""=""> 1.Dariusz Krus – 1780 pkt

" times="" new="" ce";mso-bidi-font-family:"times="" roman="" ce""=""> 2.Patryk Dalke

mso-list:l1 level1 lfo1">Zwycięzcy w kategorii Seniorów:

mso-list:l1 level1 lfo1">Sektor A:

mso-list:l1 level1 lfo1"> " times="" new="" ce";mso-bidi-font-family:"times="" roman="" ce""=""> 1. Marek Łobasz – 2180 pkt.

mso-list:l1 level1 lfo1"> " times="" new="" ce";mso-bidi-font-family:"times="" roman="" ce""=""> 2. Michalski Zdzisław– 2060 pkt.

mso-list:l1 level1 lfo1"> " times="" new="" ce";mso-bidi-font-family:"times="" roman="" ce""=""> 3. Bogusław Świniarski – 1440 pkt.

mso-list:l1 level1 lfo1">Sektor B:

mso-list:l1 level1 lfo1"> " times="" new="" ce";mso-bidi-font-family:"times="" roman="" ce""=""> 1. Stanisław Cielepak – 2360 pkt.

mso-list:l1 level1 lfo1"> " times="" new="" ce";mso-bidi-font-family:"times="" roman="" ce""=""> 2. Damian Walczak– 1920 pkt.

mso-list:l1 level1 lfo1"> " times="" new="" ce";mso-bidi-font-family:"times="" roman="" ce""=""> 3. Marcinowski Krzysztof – 1400 pkt.

mso-list:l1 level1 lfo1">Sektor C:

mso-list:l1 level1 lfo1"> " times="" new="" ce";mso-bidi-font-family:"times="" roman="" ce""=""> 1. Wiesław Podgórski – 3040 pkt.

mso-list:l1 level1 lfo1"> " times="" new="" ce";mso-bidi-font-family:"times="" roman="" ce""=""> 2. Dariusz Przybyłowski– 2180 pkt.

mso-list:l1 level1 lfo1"> " times="" new="" ce";mso-bidi-font-family:"times="" roman="" ce""=""> 3. Marcin Siedlecki – 1920 pkt.

mso-list:l1 level1 lfo1">Gorącym poczęstunkiem dla zawodników po zakończeniu rywalizacji w oczekiwaniu na ogłoszenie wyników zajął się kol. Jerzy Juchniewicz, który tym razem zaskoczył uczestników zawodów serwując wyśmienite flaczki i nawet niektórym udało załapać się na dokładkę. Zawody zakończono wspólnym zdjęciem, ogłoszeniem wyników, zaproszeniem na kolejne zawody oraz uroczyste obchody 70lecia Koła i Bal Wędkarza.

mso-list:l1 level1 lfo1">Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywny udział w zawodach, organizatorom i sędziom za duże zaangażowanie i profesjonalne podejście to organizacji zawodów. Jednocześnie zapraszamy na nasze kolejne imprezy wędkarskie bo to właśnie dla takich zapaleńców zawody warto organizować. 

Do obejrzenia zdjęć zawodów zapraszam do galerii zdjęć na naszej stronie: www.kolejarz-stargard.wedkuje.pl  oraz bezpośrednio pod linkiem: https://drive.google.com/drive/folders/10wKgqy4PRBDs7Ueq7rXbMutw0DW38WLE?usp=sharing  

 


3
Oceń
(2 głosów)

 

Feederowe Mistrzostwa Koła 2019 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł