Feederowe Mistrzostwa Koła 05.07.20.- 1 Tura

/ 2 zdjęć


No i mamy Lato okres upałów, dreszczów, burz a wszystko to jak to latem-przelotnie. To czas wakacji i relaksu również dla wędkarzy. W dniu 05.07.2020 Koło PZW nr 45 Kolejarz w Stargardzie zorganizowało przedwakacyjne zawody 1 Turę Feederowych Mistrzostw Koła 2020 na jeziorze Węgorzyno. Zawody zaliczane oczywiście do cyklu GPX o miano Wędkarza Roku 2020.

Pogoda w zasadzie poza 5 minutowym przelotną mżawką nie była zła owszem wiatr porywisty ale znając wędkarskie przysłowia każdy liczył na leszczowe efekty.

 W zawodach uczestniczyło 27 zawodników w jednej kategorii Senior ale startujący juniorzy wynikami zajmując 8,9,10 i 16 miejsce pokazali że dają sobie nieźle rade również rywalizując z seniorami i w niedalekiej przyszłości to oni będą „rządzić” nad wodą 

Wyniki zawodów pierwszej dziesiątki przedstawiają się następująco:

Kategoria Seniorów Sektor A

1. Robert Molski z wynikiem 2940 pkt.

2. Marcin Siedlecki z wynikiem 1790 pkt.

3. Arkadiusz Mitręga z wynikiem 1460 pkt

Kategoria Seniorów Sektor B

1. Jarosław Walczak z wynikiem 3905 pkt.

2. Adam Siedlecki z wynikiem 3367 pkt.

3. Damian Walczak z wynikiem 2795 pkt


Jak widać po wynikach rodzinne przygotowanie zanęt czasem się sprawdza i jest dobrym wyborem a rywalizacja jest również rodzinna.

Poczęstunkiem dla zawodników zajął się kol. Jurek, który tym razem dla uczestników zawodów przygotował niezwykle na bogato żurek z dodatkami. Zawody zakończono wręczeniem upominków dla wędkarzy przez Prezesa Koła Zbigniewa Antonia oraz zaproszeniem na kolejne zawody.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywny udział w zawodach, sędziom i organizatorom za duże zaangażowanie i profesjonalne podejście to organizacji zawodów. Jednocześnie zapraszamy na nasze kolejne imprezy wędkarskie bo to właśnie dla takich zapaleńców zawody aż chce się organizować. 


 


4.2
Oceń
(5 głosów)

 

Feederowe Mistrzostwa Koła 05.07.20.- 1 Tura - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł