Feederowe Mistrzostwa Koła 05.07.20.- 1 Tura

/ 2 zdjęć


No i mamy Lato okres upałów, dreszczów, burz a wszystko to jak to latem-przelotnie. To czas wakacji i relaksu również dla wędkarzy. W dniu 05.07.2020 Koło PZW nr 45 Kolejarz w Stargardzie zorganizowało przedwakacyjne zawody 1 Turę Feederowych Mistrzostw Koła 2020 na jeziorze Węgorzyno. Zawody zaliczane oczywiście do cyklu GPX o miano Wędkarza Roku 2020.

Pogoda w zasadzie poza 5 minutowym przelotną mżawką nie była zła owszem wiatr porywisty ale znając wędkarskie przysłowia każdy liczył na leszczowe efekty.

 W zawodach uczestniczyło 27 zawodników w jednej kategorii Senior ale startujący juniorzy wynikami zajmując 8,9,10 i 16 miejsce pokazali że dają sobie nieźle rade również rywalizując z seniorami i w niedalekiej przyszłości to oni będą „rządzić” nad wodą 

Wyniki zawodów pierwszej dziesiątki przedstawiają się następująco:

Kategoria Seniorów Sektor A

1. Robert Molski z wynikiem 2940 pkt.

2. Marcin Siedlecki z wynikiem 1790 pkt.

3. Arkadiusz Mitręga z wynikiem 1460 pkt

Kategoria Seniorów Sektor B

1. Jarosław Walczak z wynikiem 3905 pkt.

2. Adam Siedlecki z wynikiem 3367 pkt.

3. Damian Walczak z wynikiem 2795 pkt


Jak widać po wynikach rodzinne przygotowanie zanęt czasem się sprawdza i jest dobrym wyborem a rywalizacja jest również rodzinna.

Poczęstunkiem dla zawodników zajął się kol. Jurek, który tym razem dla uczestników zawodów przygotował niezwykle na bogato żurek z dodatkami. Zawody zakończono wręczeniem upominków dla wędkarzy przez Prezesa Koła Zbigniewa Antonia oraz zaproszeniem na kolejne zawody.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywny udział w zawodach, sędziom i organizatorom za duże zaangażowanie i profesjonalne podejście to organizacji zawodów. Jednocześnie zapraszamy na nasze kolejne imprezy wędkarskie bo to właśnie dla takich zapaleńców zawody aż chce się organizować. 


 


5
Oceń
(4 głosów)

 

Feederowe Mistrzostwa Koła 05.07.20.- 1 Tura - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł