Feederowe Mistrzostwa Koła (II tura) - Chorzewa 13.05. 2018

/ 18 zdjęć


W dniu 13 maja br. na zbiorniku małym w Chorzewie odbyła się II tura feederowych mistrzostw koła LIN. O godzinie 6:30 na miejscu zbiórki stawiło się 18 wędkarzy, których przywitał prezes Krystyn Toczyłowski. Po krótkiej odprawie, przystąpiono do losowania numerów stanowisk, na które udali się zawodnicy by przygotować się do rywalizacji. O godzinie 7:50 sędzia dał pierwszy sygnał oznaczający nęcenie ciężkie, a o 8:00 dał drugi sygnał oznaczający rozpoczęcie rywalizacji. Ryby brały delikatnie i bardzo ostrożnie. Przeważał leszcz różnej wielkości, karp, karaś oraz płoć. Po czterech godzinach wędkowania sędzia dał sygnał kończący zawody i przystąpiono do ważenia złowionych ryb, które następnie "wróciły" do wody.

Po podliczeniu wyników II tury zawodów okazało się, że pierwsze miejsce w sektorze A wywalczył Mirosław Czajor, a w sektorze B Rafał Zaczkowski.
 Po podliczeniu wyników I i II tury feederowych mistrzostw okazało się, że Mistrzem koła LIN został Mirosław Czajor, pierwszym wicemistrzem Marek Majcher a drugim wicemistrzem Przemek Wrześniewski.

Wyniki z dotychczasowych zmagań wędkarskich można zobaczyć na stronie naszego koła w zakładce sport.

Po wspólnym posiłku i wymianie doświadczeń o odbytych zawodach zakończono wędkarską przygodę.

Zapraszamy na kolejne zmagania wędkarskie, I tura Spławikowych Mistrzostw koła LIN, która odbędzie się w dniu 20 maja 2018 r. na zbiorniku w Chorzewie.
 

 


4.2
Oceń
(5 głosów)

 

Feederowe Mistrzostwa Koła (II tura) - Chorzewa 13.05. 2018 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł