Festyn wędkarski z okazji Dnia dziecka - Mszczonów 2015

/ 25 zdjęć


W dniu 07.06.2015 r na zbiorniku Św. Anny na Zbiroży, odbyły się zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka. Przy pięknej pogodzie i wspaniałej atmosferze, prawie pięcdziesiąt dzieciaczków rywalizowało w trzech kategoriach wiekowych. Taka ilość pociech to rekord na naszych zawodach.
Najmłodsze maluchy, te do lat 7 rywalizowały w 1 godzinnej turze, starsze w grupie od 8 do 11 lat w 1,5 godzinnej, a najstarsze 12-15 lat w 2 godzinnej. Wśród pierwszych grup wiekowych ryby zapisywano w centymetrach a u najstarszch liczyła sie waga.
W pierwszej kategorii do lat 7 wyniki przedstawiały się następująco;

I miejsce - HANSZKE ANIA - 306cm
II miejsce - ŻELAZNY BARTEK - 88cm
III miejsce - SZYMAŃSKA LENKA - 68cm

Kategoria 8-11 lat

I miejsce - WACH DAMIAN - 724cm
II miejsce - KURAN KAMIL - 264cm
III miejsce - HANSZKE KASIA - 226cm

Kategoria 12-15 lat

I miejsce - PIEKUT JAKUB - 1660 g
II miejsce - WOJNAROWSKA WIKTORIA - 1630 g
III miejsce - WRÓBEL PAWEŁ - 1490 g

Po zawodach odbył się poczęstunek. Pieczę nad grillem i całą gastronomią, jak co roku sprawował Robert i jak zwykle pieknie wszystko wyszło i wspaniale smakowało. Po konkursie wolny czas umilał klaun Jarek oraz Wiktoria, która pięknie wymalowała buźki wszystkim chetnym. Dzieciaki miały super zabawę z zawodowym rozśmieszaczem i śmiechu na kilogramy. Troszkę również podokuczał dorosłym. Po wszystkich atrakcjach, rozdane zostały nagrody i puchary. Dla pierwszych trzech osób z każdej kategorii, ufundowane zostały puchary, wędki i kołowrotki. Wśród młodocianych uczestników zawodów, pozostałe nagrody zostały rozlosowane. Wszystkie dzieciaki dostały torbę niespodziankę, małe słodycze i akcesoria wędkarskie. W czasie zawodów można było pojeździć quadem. Oprócz tego rzucaliśmy dyskiem komputerowym oraz piłeczkami do celu.
W przyszłym roku, mamy obiecane nagrody od nowych sponsorów i może być tylko fajniej.
Chciałbym podziękować w imieniu wszystkich zinteresowanych sponsorom, bez których nic nie byłoby możliwe. Tak więc, serdeczne dzięki dla Koła PZW Mszczonów, Okręgu PZW w Skierniewicach, dziękujemy OSIR-owi Mszczonów, sklepowi wędkarskiemu AQUA, sklepowi Bożeny Lewińskiej, Tomkowi Modzelewskiemu, kucharzowi Robertowi, Wiktorii dobrze zapowiadającej się malarce i naszemu klaunowi Jarkowi, który mamy nadzieję zaszczyci nas swoją obecnością w przyszłym roku. Dzięki serdeczne sędziom i prowadzacym zawody, oraz wszystkim, którzy brali udział w organizacji i tym którzy dołożyli do tej imprezy swoją cegiełkę!

Do zobaczenia za rok!!!
Z wędkarskim pozdrowieniem Jacek Wróbel

 


4.3
Oceń
(6 głosów)

 

Festyn wędkarski z okazji Dnia dziecka - Mszczonów 2015 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł