Fiesta w Osieczanach

/ 2 zdjęć


FIESTA W OSIECZANACH
W dniu 5 lipca 2020 r. odbyły się na stawach Koła PZW w Osieczanach drużynowe, gruntowo-spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice, którym obecnie jest pan Jarosław Szlachetka. Impreza cyklicznie organizowana przez Koło PZW Myślenice cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, które z pandemicznej konieczności zostało zlimitowane do 20 dwuosobowych drużyn. Łowienie w komfortowych warunkach pogodowych trwało 4 godziny. W feederowym sektorze B pierwsze miejsce z wynikiem 2260 pkt zajął Łukasz Flaga z Koła PZW Myślenice. Drugi był Kazimierz Budek z Koła PZW Skawina Hutnik uzyskując wynik 2000 pkt. Trzecie miejsce zajął Ryszard Profic z Koła PZW Myślenice uzyskując 1640 pkt.
W spławikowym sektorze A najlepszy był Karol Świebocki z Koła PZW Skawina Hutnik. Jego wynik to 3270 pkt. Drugie miejsce z wynikiem 2110 pkt zajął Marek Kolasa z Koła nr 16 PZW Nowy Targ. Natomiast trzeci z wynikiem 1835 pkt był Roman Dryk z Koła Garnizonowego PZW w Krakowie. Z powodu mikroskopijnych różnic punktowych, świadczących o podobnym szczęściu, przytaczam także dalsze trzy wyniki, a to:
4. Jakub Budek z Koła PZW  Myślenice                                 - 1825 pkt,
5. Andrzej Walas z Koła PZW Myślenice                                              - 1770 pkt,
6. Zbigniew Pszczeliński – Okręg PZW Bielsko-Biała      - 1670 pkt.
                Drużynowo najlepsza była mieszana drużyna Myślenice – Skawina Hutnik. Drugie miejsce zajęła drużyna Myślenice IV, a trzecie drużyna z Koła nr 16 PZW w Nowym Targu.
                Zawody były bardzo udane, ich oprawa ciepła, sympatyczna i wszechstronna. Jak zwykle w roli głównego celebranta wspaniale wystąpił Prezes Koła PZW Myślenice Stanisław Szlachetka. Rangę imprezy podkreślił swoją obecnością Prezes Zarządu Okręgu PZW w Krakowie Edward Fornalik.
 

 


3.6
Oceń
(5 głosów)

 

Fiesta w Osieczanach - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł