Zaloguj się do konta

Filmy o rybach - nowy kanał Turbo video / taaaka ryba

Telewizja wędkarska TAAAKA RYBA kroczy w coraz szybszym tempie do przodu. Przygotowywane dla Państwa filmy o rybach powstają z myślą o różnych dyscyplinach i technikach wędkarskich.
W kanale Spinning rozpoczynamy emisję szkółki spinningowej poświęconej przynętom gumowym. Kanał "Sztuczna mucha" wzbogaca się o materiał filmowy pokazujący wykonywanie sztucznych much z myślą o rybach łososiowatych występujących w rzece San. Kontynuując wędrówki po Roztoczu odwiedzamy nowe miejsca i nowe łowiska wędkarskie, tym razem przybliżamy wędkarzom rzekę Sopot.
Wędkarstwo spławikowe i gruntowe bez mistrza Edmunda Gutkiewicza byłoby ubogie, dlatego wybieramy się wspólnie na poszukiwanie wiślanych kleni, jazi i leszczy. Filmy z łowisk wędkarskich oraz relacje z wypraw wędkarskich cieszą się jak widać u Państwa największym powodzeniem, dlatego też już wkrótce ukażą się w naszej telewizji wędkarskiej kolejne filmowe niespodzianki.
Przypominamy również o kanałach przeznaczonych przede wszystkim dla Was i dla Waszych prac. Oczekujemy na przysyłane e-mailem na adres program@taaakaryba.com.pl Wasze fotografie z nad wody i krótkie filmy wędkarskie nakręcone telefonami komórkowymi lub aparatami fotograficznymi. Najciekawsze prace będą nagradzane atrakcyjnymi nagrodami. Tym razem prezentujemy w kanale Nasza przygoda interesujący film „Egipski świat podwodny”. Kolejna nowość w telewizji TAAAKA RYBA to kanał Turbo video, przeznaczony dla tych telewidzów, którzy posiadają słabsze łącze internetowe lub zaawansowany wiekowo sprzęt komputerowy. W tym kanale zaczęliśmy zamieszczać filmy o znacznie słabszej jakości emisyjnej, ale za to z możliwością szybkiego oglądania.Filmy o rybach

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej

Stay fresh

Masz dom z ogrodem, albo działkę? Zatem możesz kupić sobie basen. Tak,…