Finały Feederowych Mistrzostw Koła 2021

/ 2 zdjęć


W dniu 06 listopada Zarząd Koła zorganizował Finałowa turę feederowych Mistrzostw Koła 2021. Zawody odbyły się na łowisku Kanał Parnicki w Szczecinie tzw. Gruszka. Do rywalizacji stawiło się dwudziesty śmiałków. 

Zawody rozpoczęliśmy porządkami w rejonie stanowisk łącznie zawodnicy zebrali ponad 8szt 120litrowych worków śmieci pozostawionych nie tylko przez wędkarzy na tym pięknym, rybnym a zarazem niedocenianym i trochę zaniedbanym szczecińskim łowisku. Worki zabezpieczył oczywiście niezastąpiony Jerzyk, który jak to mówi porządek ma we krwi tak już mu po wojsku zostało.

Jedni walczyli o zwycięstwo Mistrzostwach Feedera, inni o zwycięstwo   tych konkretnych zawodach, ale wszyscy rywalizowali o punkty do klasyfikacji GXP Wędkarza Roku 2021. Łowisko znane wszystkim ze względy na różnice w sektorach i już po losowaniu było wiadomo kto z kim będzie współzawodniczył ale wszyscy chcieli zrobić wynik wagowy by mieć co wspominać. Zawody oczywiście rozpoczął Prezes Koła Zbigniew Antoń zagrzewając do walki bo temperatura nie rozpieszczała ale najważniejsze że nie padało i rybka brała. Na rano nasz Jerzy oczywiście przygotował gorące napije i ciacho by nieco się rozgrzać przed walką a na koniec rozgrzewał nas gorącymi flaczkami, bo co niektórzy naprawdę potrzebowali ciepłego posiłku i słodkich pączków by zregenerować siły. To, że ryby brały to fakt ale poza niewymiarowymi bolkami, wszyscy narzekali na brak lecha dziękując że płoć rozpieszczała nawet bez dokarmiania a co niektórzy wyciągali ryby nawet nie zakładając przynęty, co widać po wynikach sektora B, gdzie pięć pierwszych wyników to po wyniki ponad 10kg. 

Wyniki: 2ga tura Feederowych Mistrzostw Koła 2021:

Sektor A:

1 Dariusz Przybyłowski 6820 pkt

2 Marek Łobasz 6580 pkt

3 Zdzisław Michalski 6110 pkt

Sektor B:

1 Jarosław Walczak 13040 pkt

2 Damian Walczak 11790 pkt

3 Andrzej Kaczmarek 10260 pkt

Wyniki Feederowych Mistrzostw Koła 2021 r.:

Mistrzem Koła został Dariusz Przybyłowski uzyskując
sumarycznie 3 pkt sektorowe

Pierwszym Wicemistrzem Koła został Adam Siedlecki uzyskując
sumarycznie 6 pkt sektorowe

Drugim Wicemistrzem Koła został Kaczmarek Andrzej uzyskując
sumarycznie 7 pkt sektorowe

Całość wyników oraz
wszystkie foty z zawodów znajdziecie pod linkiem:

https://drive.google.com/drive/folders/111Z0CUn5iRdP64ywoKS4kbzO2KICYhk6?usp=sharing

Natomiast tabele GPX 2021 r. jak zwykle pod starym linkiem, który znają członkowie Koła więc zapraszam do zaglądania. 

 


5
Oceń
(4 głosów)

 

Finały Feederowych Mistrzostw Koła 2021 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł