Foto łowy

/ 2 komentarzy

Dla wielu z nas obecna aura nie sprzyja wyprawom wędkarskim czy też dłuższym zasiadkom, a tym bardziej wspólnym rodzinnym „wypadom” w ulubione dla nas miejsca.

Czas na spontaniczność!!!
Okazuje się jednak, iż nie jest to przeszkodą aby zadbać o to co jest naszą pasją i wizją przyszłości pokazując najmłodszemu pokoleniu nietuzinkowe piękno przyrody oraz jej potrzeby i skalę często lekceważonych zagrożeń.

Niejednokrotnie nie wiemy jak wyrwać z domu naszych milusińskich niemalże przyspawanych do smartfonów i innych szklanych ekranów.
Nie walczmy z tym – pokażmy im dodatkowe funkcje tych urządzeń, które potrafią nie tylko uwieczniać to co właśnie nietuzinkowe, ale również posłużyć do zdobycia cennych nagród np. w konkursach jaki możemy nawet sami dla nich stworzyć.

Dla osób zainteresowanych takim podejściem do płaszczyzny edukacyjnej zamieszczam poniżej art. link do przykładowego konkursu, który jest tym razem dedykowany do młodych wędkarzy jak i najmłodszych artystów o otwartych sercach na naszą bezcenną przyrodę.

Nie chcesz inwestować w aparat fotograficzny – wykorzystaj na przysłowiowego „max-a” to co posiadasz oraz to co Ci sprawia wiele przyjemności by dać najmłodszym wiele radości.

 http://www.pzw.org.pl/klubgarnminsk/wiadomosci/180267/60/foto_lowy

 


4.6
Oceń
(11 głosów)

 

Foto łowy - opinie i komentarze

barrakuda81barrakuda81
+2
Jako foto-amator zawsze po swojemu staram się łączyć obie pasje.Nawet jak nie wychodzi to i tak zabawa jest doskonała. Najpiękniejsze obrazy mam jednak na swoim "wewnętrznym" twardym dysku w głowie i tego mi nikt nie zabierze:-) (2018-12-15 21:39)
jokerjoker
0
Barrakuda81 tak jak wspominasz - są to bezcenne klimaty (2019-02-19 15:48)

skomentuj ten artykuł