Zaloguj się do konta

Galeria zdjęć - konkurs z firmą PROS!

Ogłoszenie oficjalnych wyników jeszcze przed nami ale już teraz możecie zapoznać się ze zgłoszonymi pracami w naszej konkursowej galerii znajdującej się pod tym artykułem. Przypominamy, że zwycięzca konkursu fotograficznego z firmą PROS, wygra wędkarską wycieczkę do Szwecji nad Szkiery Gryt/Valdemarsvik z przewodnikiem Robertem Taszarkiem! 

>>> Zobacz szczegóły wycieczki <<< 

Tematem konkurencji są najciekawsze zdjęcia w spodniobutach i woderach. UWAGA! O nagrodę główną walczą tylko i wyłącznie zdjęcia z modelami woderów lub spodniobutów firmy PROS! Prace przedstawiające modele innych firm mają szansę na zajęcie II, III i IV miejsca. 

Nagrody które przypadną zwycięzcom:

I miejsce - wędkarska wycieczka do Szwecji nad Szkiery Gryt/Valdemarsvik z przewodnikiem Robertem Taszarkiem! Wartość nagrody - około 3000zł!

termin imprezy 06-15 września 2014

Ten olbrzymi archipelag (łącznie ponad 10 000 ha wody) należy bez wątpienia do najlepszych łowisk szczupaka w Szwecji. Znikoma liczba ośrodków wędkarskich oraz niewielki stopień tzw. "przełowienia" wody gwarantują duże szanse ryby i udany wypoczynek. Od sezonu 2013 w naszej ofercie dostępne są nowe, komfortowe domki. Rezydentem i opiekunem klientów Eventuru na tych łowiskach jest legendarny polski wędkarz – Robert Taszarek, który obsługuje szwedzkie grupy od 2007 roku.

>>> Zobacz szczegóły wycieczki <<< 

II miejsce - spodniobuty lub wodery firmy PROS

III miejsce - spodniobuty lub wodery firmy PROS

IV miejsce - spodniobuty lub wodery firmy PROS


Zapraszamy do obejrzenia konkursowej galerii!

Uwaga! Oficjalne wyniki konkursu zostaną podane 5 sierpnia.

Opinie (5)

barrakuda81

Piękne ujęcia.Niech wygra najlepszy!Wszystkim uczestnikom życzę powodzenia. [2014-08-01 15:05]

kucus22

Koledzy nie chcę byc stronniczy ale jak na mój gust to najbardziej rzucające się w oko fotki sprezentował użytkownik Dziku...;) tak na serio powodzenia w konkursie, niech wygra lepszy:) [2014-08-01 16:24]

Michal8300

Ja osobiście wahałbym się między radek-kościukie a krakersik. To są foty godne uwagi. [2014-08-01 22:39]

rafalski06

Hej. Dziku i jego modelka powalają na kolana reklama dla PROS gwarantowana haha. Powodzenia niech wygra najlepszy. [2014-08-03 21:20]

krakersik

czekamy czekamy na wyniki z niecierpliwością. Niech wygra najlepszy [2014-08-05 22:35]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej