Grand Prix Koła w wędkarstwie spławikowym


Zarząd Koła nr 71 Polskiego Związku Wędkarskiego w Barcinie serdecznie zaprasza kolegów wędkarzy na Grand Prix Koła w wędkarstwie spławikowym. W ramach rywalizacji sportowej w 2017 roku zawody wędkarskie odbędą się na kanale noteckim w Łabiszynie (8 kwietnia br., sobota) i Antoniewie (28 maja br., niedziela) oraz trzykrotnie na rzece Noteć w Barcinie w dniach 17 czerwca (sobota), 9 lipca (niedziela) i 16 września (sobota). W zawodach uczestniczyć mogą wędkarze z opłaconą składką członkowską na 2017 rok. Terminy zawodów w Łabiszynie i Antoniewie uzgodniono i łowiska zarezerwowano w Biurze Okręgu PZW w Bydgoszczy.
Na prośbę Zarządu Koła Zarząd Okręgu odstąpił od obowiązku posiadania wykupionej całorocznej lub okresowej (na dzień odbycia zawodów) składki na ochronę i zagospodarowanie wód. Dla trzech najlepszych wędkarzy ufundowano puchary, a dla sześciu najskuteczniejszych przygotowano nagrody rzeczowe.
Do ustalenia klasyfikacji końcowej Grand Prix Koła Nr 71 Polskiego Związku Wędkarskiego w Barcinie w wędkarstwie spławikowym za 2017 rok, zaliczone zostaną wyniki czterech z pięciu konkursów/rezultatów zawodnika. W przypadku równej ilości punktów o kolejności w klasyfikacji decyduje waga ryb złowionych przez zawodnika w czterech najlepszych zawodach cyklu.
W przypadkach losowych, niezależnych od organizatorów terminy konkursów wędkarskich mogą ulec zmianie.

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Grand Prix Koła w wędkarstwie spławikowym - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł