Grand Prix o Puchar Burmistrza miasta Brodnica po raz 34

/ 27 zdjęć


I to już 34 raz zawody wędkarskie, które  cieszyły i cieszą się wielkim prestiżem wśród wędkarzy i zaangażowaniem ze strony organizatora, tak było i w tym roku. W niedzielę dnia 08 lipca 2018r. na jeziorze  Wlk. Głęboczek odbyły się już „34” zawody wędkarskie „Grand Prix” o Puchar Burmistrza miasta Brodnicy –indywidualnie.  Zawody te były zorganizowane przez Kapitanat Sportowy Rejonu PZW Brodnica, którym dowodzi kol. Stefan Janiszewski. W tej wspaniałej, indywidualnej rywalizacji wzięło udział 19 wędkarzy. Zmagania wędkarzy rozpoczęły się o godzinie 6.00. i trwały jedną  4-godzinną turę i przebiegały w przyjaznej i sportowej atmosferze. Przez 4 godzinną rywalizację -  brań nie brakowało, dominowały ryby średnich wymiarów z przewagą uklei i płoci, do siatek wędkarzy trafiały się także leszcze i liny.
Pogoda jak i atmosfera na zawodach wspaniała. Po zakończeniu pracy komisji sędziowskiej wyniki przedstawiły się następująco:
 
1.Dariusz Cyrklaf – 1pkt waga ryb 7950g
2. Roman Jastrzębski  – 1pkt waga ryb 7730g
3. Jacek Wiśniewski  - 2pkt waga ryb 7880g
4. Krystian Lewandowski – 2pkt waga ryb 5885g
5. Tomasz Paradowski – 3pkt waga ryb 6850g
6. Jarosław Dulski – 3pkt waga ryb 5475g
Największą rybę  - lina 830g złowił kol. Krystian Lewandowski
Startowała także jedna koleżanka (zawodniczka) kol. PATRYCJA STRASZEWSKA  2555gram.
Ogólnie zawodnicy złowili  92625 gram ryb, które po zważeniu przez komisję sędziowską wróciły do wody. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody. Po zawodach odbył się piknik wędkarski zjedzeniem smacznego obiadu, a całości towarzyszyła luźna i koleżeńska atmosfera.
Przed rozpoczęciem zawodów głos zabrał w imieniu Pana Burmistrza pan mgr Maciej Rżeński Kierownik Wydziału Kultury i Sportu życząc wszystkim wędkarzom złowienie jak najwięcej ryb, życzenia się spełniły!!! Organizator tych zawodów kol. Stefan Janiszewski podziękował kolegom za pomoc w organizacji tych zawodów, w szczególności sędziemu Głównemu kol. Ryszardowi Różalskiemu, sekretarzowi tych zawodów. kol. Krzysztofowi  Miętkiewiczowi  za sprawne ich przeprowadzenie. Puchar, dyplomy i nagrody w imieniu Pana Burmistrza miasta Brodnicy wręczali Członkowie Zarządu PZW Okręgu Toruń  kol. Stefan Tomella i kol. Ryszard Różalski oraz Pan Prezes Koła Polmo kol. Andrzej Drożdż.
 p/s
Panie Burmistrzu, w roku 2019 będą zawody jubileuszowe bo 35, na które już dzisiaj zapraszamy i prosimy o pomoc w ich organizacji.
Zawodnicy i sędziowie wyrazili zgodę   zgodnie z ustawą o  „R O D O” na publikację zdjęć i danych osobowych na piśmie.

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Grand Prix o Puchar Burmistrza miasta Brodnica po raz 34 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł