Grand Prix Okręgu Skierniewickiego-Bełchów 2015

/ 57 zdjęć


W minioną niedzielę odbyły się kolejne zawody z cyklu GRAND PRIX.Tym razem zawodnicy łowili na nowo otwartym łowisku w Bełchowie gdzie walczyli o PUCHAR WÓJTA GMINY NIEBORÓW.Kolega MAREK SOBCZAK przywitał wszystkich zawodników i zapewnił,że ,,zamówił,, na zawody pogodę brania ryb oraz atrakcyjne nagrody.Sędzia główny przedstawił regulamin zawodów po czym przystąpiono do losowania stanowisk.Dla seniorów wyznaczono dwa sektory a pozostałe kategorie miały po jednym sektorze.O 09.30 sygnał do łowienia.Po trzech godzinach łowienie zakończyli kadeci i juniorzy a pozostałe kategorie miały jeszcze godzinę na wypracowanie końcowego wyniku.O 13.30 sygnał kończący zawody i sędziowie przystępują do ważenia.Zaczęto od kobiet i wynik jednej z koleżanek 6950pkt. prognozował ładne wyniki w pozostałych kategoriach.Po zważeniu wszystkich sędziowie udali się na podliczenie wyników.W tym czasie zaszczycił nas swoją obecnością WÓJT GMINY NIEBORÓW,który jest pasjonatem wędkarstwa i hojnym fundatorem pucharów i nagród.

Podliczono i ogłoszono wyniki a Pan Wójt wręczał puchary i nagrody dla zwycięzców.

I tak przedstawię poszczególne kategorie:


SENIORZY

I-GODOS PAWEŁ-6720pkt.-I sektorowa

II-ŁAZA PAWEŁ-5320pkt.-I sektorowa

III-GROTKOWSKI GRZEGORZ-5570pkt.-II sektorowa

IV-BRZOZOWSKI TADEUSZ-4650pkt.-II sektorowa

V-KAKAREKO ANDRZEJ-5520pkt.-III sektorowa


U-23

I-KĘSKA MARIUSZ-6025pkt.

II-BOROWIAK PATRYK-5520pkt.

III-CHMIEL BARTŁOMIEJ-5385pkt.


KOBIETY

I-BIŃKOWSKA JADWIGA-6950pkt.

II-LORENC MILENA-2835pkt.


JUNIORZY

I-PARADOWSKI WIKTOR-2520pkt.

II-DMOWSKI MICHAŁ-1690pkt.

III-ANTOSZ MICHAŁ-1590pkt.


KADECI

I-TRZOS KAMIL-1975pkt.

II-GRZYB ROBERT-1605pkt.

III-KOŁECKI NATALIAN-155pkt.

Jak widać po wynikach ryby brały całkiem dobrze tak jak zapewniał nas organizator.

Przedstawiciele KOŁA BEŁCHÓW w podziękowaniu za wkład w lokalne wędkarstwo wręczyli Panu Wójtowi symboliczną statuetkę z rybką.

Myślę,że jest za co dziękować bo nagrody były bardzo ładne.Nagrodzono po trzy miejsca w każdej kategorii nagrodami rzeczowymi a dla zwycięzców puchary w każdej kategorii, nie tak jak na jednych z zawodów gdzie jedne kategorie się nagradza a inne nie, zniechęcając tym samym do brania udziału w takich zawodach.Nie o nagrody w tym wszystkim chodzi ale o fakt.Przecież można jakoś zachęcać do wędkowania a nie myśleć żeby jak najtańszym kosztem zorganizować,,jakieś tam zawody,, . Dodatkową nagrodę za największą rybę zawodów otrzymał kol.Brzozowski Tadeusz.Rozlosowano też pięć nagród wśród wszystkich nienagrodzonych zawodników.

Zawody te należy zaliczyć do udanych pod względem organizacji.

Wspomnę też,że kol.Bińkowska Jadwiga,która osiągnęła najlepszy wynik wagowy całych zawodów jest Członkiem naszego Koła,,RAWKA,,.Trening czyni mistrza.Gratulacje i powodzenia w następnych zawodach.

Do zobaczenia na następnym GP.

 


5
Oceń
(4 głosów)

 

Grand Prix Okręgu Skierniewickiego-Bełchów 2015 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł