Grand Prix Spławikowych Zawodów Okręgu Kieleckiego 2015

/ 37 zdjęć


W piękny słoneczny poranek wędkarze Okręgu Kieleckiego rozpoczęli ostatnie zawody z cyklu Grand Prix w 2015 r. Poranek był niezwykle ciepły jak na tą porę roku. Było prawie bezwietrznie, a słońce przygrzewało coraz cieplej. Do zawodów przystąpiło 29 zawodników, w tym 4 juniorów.

Po zarejestrowaniu zawodników, sędzia główny zawodów zapoznał zawodników z regulaminem zawodów i zasadami wędkowania, Następnie przystąpiono do losowania sektorów i numerów startowych po czym zawodnicy udali  się na stanowiska i rozpoczęli przygotowania do zawodów. Po zakończeniu przygotowań sędzia dał sygnał i rozpoczęło się nęcenie a następnie wędkowanie. Słońce przygrzewało już coraz bardziej, temperatura powietrza była już prawie wakacyjna i zaczął wiać płd-wsch wiatr. Zawodnicy łowili głównie małą płoć, choć gdzie niegdzie trafiała się większa, był też karp, leszcze a także październikowe okonie. Po czterogodzinnej turze zawodów sędzia dał sygnał kończący zawody. Sędziowie przystąpili do ważenia złowionych ryb i podliczenia wyników zawodów a uczestnicy konsumowali w tym czasie ciepły posiłek.

W kategorii junior I miejsce zajął Kuzdak Michał, II miejsce zajął Suchojad Konrad, III miejsce zajęła Sajkiewicz Dominika, IV miejsce zajął Yusejnow Sebastian.

W kategorii senior I miejsce zajął Frankowski Zdzisław, II miejsce zajął Wiech Aleksander, III miejsce zajął Czajor Mirosław, IV miejsce zajął Tutalak Arkadiusz, V miejsce zajął Kalista Paweł, VI miejsce zajął Stąpór Maciej.

Zwycięzców zawodów nagrodzono pucharami, nagrodami i dyplomami. Ponadto nagrody ufundował sklep CatFish - Przemysław Wrześniewski i gospodarz zawodów, PZW Koło LIN w Jędrzejowie
 


5
Oceń
(2 głosów)

 

Grand Prix Spławikowych Zawodów Okręgu Kieleckiego 2015 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł