GRAND PRIX 2017 ZACZYNAMY


Rywalizację o tytuł "WĘDKARZA ROKU'2017" rozpoczynamy zawodami o mistrzostwo Koła Nr 109 PZW "METALURG" Kutno w wędkarstwie podlodowym. Wzorem lat ubiegłych do klasyfikacji będą zaliczane następujące zawody :
I. Rangi mistrzostw Koła

  1. Mistrzostwa podlodowe
  2. Mistrzostwa morskie
  3. Mistrzostwa spławikowe
  4. Mistrzostwa feederowe
  5. Mistrzostwa spinningowe
II. Zawody towarzyskie
  1. Zawody otwarcia sezonu
  2. Zawody wigilijne
Maksymalna liczba punktów do zdobycia wynosi 180. Zawody będą rozgrywane zgodnie z obowiązującym w Kole regulaminem zawodów opartym o "Regulamin Amatorkiego Połowu Ryb" (RAPR) oraz ogólnych zasadach organizacji sportu wędkarskiego obowiązujących w PZW i OM PZW. Szczególną uwagę będziemy kierowali na zasady bezpiecznego przebywania nad wodą oraz uczciwość i koleżeńskość wędkarską. Wiele uwagi pościęcimy na prawidłowe przechowywanie złowionych ryb oraz posiadanie wypychaczy haczyków i podbieraków.
Walkę o tytuły rozpoczniemy "PODLODOWYMI MISTRZOSTWAMI KOŁA" o puchar firmy "GOSP - Rol" Bzówki Krzysztofa Zdziarskiego w dniu 5.02.17 r. w Kromszewicach. Zbiorniki rezerwowe to : jezioro Przytomne lub nasz "ROGAL".
Zapisy do dnia 1.02.br. godz. 17.00. Ilość miejsc nieograniczona. Zbiórka o godz. 7.30. Zawody dwu turowe po 2 godz. Uwaga : niekorzystne warunki pogodowe mogą spowodować skrócenie zawodów do 1,5 godz. Bezwzględnie wymagana linka min. 10 m z rzutką i wypychacz haczyków. Zalecamy : wkładki antypoślizgowe, bolce do wyciągania się oraz gwizdek. Prosimy o zabranie odpowiedniej ilości gorących napoi oraz ewentualnie wody bo będzie możliwość jej zagotowania i uzepełnienia gorących płynów. Przypominamy o zabraniu naczyń i sztućców.
Kolega Krzysio Zdziarski po zawodach zaprasza na gorący posiłek. Dla najlepszych okolicznościowe puchary i być może upominki.

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

GRAND PRIX 2017 ZACZYNAMY - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł