GRAUVELL FISHING S.A. - profesjonalizm w zgodzie z naturą! - 46 lat doświadczenia!

/ 8 komentarzy

GRAUVELL FISHING, S.A. - 46 lat doświadczenia!

Profesjonalizm w zgodzie z naturą!

Firma Grauvell Fishing, S.A., z siedzibą w Hiszpanii STA. PERPETUA DE MOGODA (Barcelona) to jeden z wyróżniających się, rozpoznawalnych na świecie, renomowanych producentów, znanych z wysokiej jakości oferowanego od ponad 46 lat na terenie Europy i wielu innych krajów świata sprzętu dla wędkarzy. Pozycję światowego lidera daje nam szczególnie wyróżniająca się, super bogata oferta znakomitego sprzętu i akcesoriów do łowienia w oceanie i morzu, zarówno z wody jak i z brzegu. W niczym też nie ustępuje jej nasza oferta sprzętu spinningowego jak i karpiowego.

Grauvell to także jeden z głównych sponsorów wielu prestiżowych zawodów wędkarskich na świecie, a także sponsor niemieckiej męskiej i żeńskiej kadry wędkarzy morskich i surfcastingowych.

Na terenie Polski firmę Grauvell Fishing, S.A. reprezentuje firma Grauvell PL. Od ubiegłego roku rozpoczęła się promocja i sprzedaż produktów marki Grauvell na terenie Polski. Grauvell znajduje się wśród sponsorów nagród dla wyróżniających się wędkarzy w zawodach z cyklu Grand Prix Polski, Mistrzostw Polski oraz licznych ogólnopolskich imprez towarzyskich w wędkarstwie morskim i nie tylko.

Za cel stawiamy sobie trwałą obecność na rynku polskim. Z nadzieją oczekujemy zainteresowania naszą ofertą zarówno ze strony rzeszy Kolegów „po kiju”, jak i ze strony specjalistycznych hurtowni i sklepów wędkarskich, które gorąco zapraszamy do nawiązania z nami współpracy handlowej.

Pragniemy zwrócić Państwa szczególną uwagę, że w naszej ofercie, na którą składa się ponad 6000 pozycji, posiadamy produkty dedykowane praktycznie do każdej metody wędkowania, w tym absolutnie wyróżniającą się w czołówce producentów na świecie, bardzo szeroką ofertę sprzętu surfcastingowego, z pewnością jedyną tego rodzaju, tak zróżnicowaną i obszerną spośród dostępnych w Polsce!

Szczególnie wyróżnić chcielibyśmy nasze najwyższej jakości wędki surfcastingowe, np.: TEKLON SURF ADVANTAGE II oraz COMPETITION, wykonane z wysoko modułowego carbonu prasowanego pod ciśnieniem 72 ton. Poza tym oferujemy też wędki o konstrukcji umożliwiającej wykonywanie szczególnie dalekich rzutów, jak np.: TEKLON SURF III, TEKLON SURF TEAM, TEKNOS SURF Z I i II, czy TEKNOS SURF GTI, a także surfcastingowe długie teleskopy, jak np.: TEKNOS TELESURF ZX XH, czy TEKNOS TELESARGO 3000. Poza wymienionymi, posiadamy wędki surfcastingowe odpowiadające oczekiwaniom każdego wędkarza (począwszy od wędek sztywnych do najbardziej miękkich, o zróżnicowanej długości, ciężarze wyrzutu i charakterystyce pracy, z każdej półki cenowej, zarówno dla profesjonalistów jak i dla początkujących). Ofertę uzupełnia szeroki wybór kołowrotków do łowienia z plaży, np.: ZEUS, ZENITH, KUGA T - model 2012 r.

Jako jedyny producent oferujemy w Polsce wędkę do połowu ryb na przynęty naturalne z kutra. Jest nią doskonała wędka surfcastingowa KONA KAUCO o długości 3,60m, która oczywiście świetnie sprawdza się też przy łowieniu z plaży.

Na wyjątkowe wyróżnienie zasługuje także, jedyna tak obszerna w Polsce i liderująca na świecie, oferta znakomitych wędzisk do połowów oceanicznych i morskich - Big Game. Takie wędziska, jak np.: MIAMI, GALAPAGOS, HAWAI, MARACAIBO, MARTINICA, CANCUN, HABANA, HAITI czy KONA OTARU sprawdzają się w walce z nawet największymi okazami marlinów, tuńczyków, żaglic i innych przedstawicieli podwodnego świata. W niczym nie ustępują im także pozostałe modele. Ofertę Big Game uzupełniają dedykowane do niej kołowrotki – multiplikatory, jak np. model KONA W.

Niewątpliwie szczególną uwagę warto poświęcić naszej ofercie wędek do połowu z kutra, np.: KONA AWA, KONA ALAIHI, NEW MAVERICK, ETNA, MISTRAL czy SPINNAKER oraz teleskopom do połowu z kutra, np.: MESSINA lub MURANO.

Miłośnicy spinningowania odnajdą w ofercie bogaty asortyment najwyższej klasy spinningów z serii TEKLON, np.: modele CONCEPT SPIN lub GOLD SPIN, wykonane z wybitnej jakości japońskiego grafitu oraz ofertę spinningów z serii TEKNOS.

Łowców karpi z pewnością zainteresuje nasza oferta karpiowa z serii VORTEKS. Miłośnicy pozostałych metod i technik wędkowania z pewnością także znajdą u nas coś dla siebie.

Warto także zauważyć obszerną ofertę precyzyjnych kołowrotków i multiplikatorów dedykowanych do każdej z metod wędkowania, sprzęt do połowów spławikowych, z gruntu czy muchowych, wyjątkowo konkurencyjne ceny woderów i spodnio-butów z neoprenu, różne rodzaje galanterii, rękawice jednopalcowe, pokrowce, torby i plecaki, ocenianą przez fachowców jako jedna z dwóch najlepszych żyłek na świecie żyłkę TEKLON GOLD, żyłki i przypony koniczne, plecionki, przypony strzałowe wykonane z fluorokarbonu, sygnalizatory brań, jedyną oferowaną w Polsce serię konserwowanych przynęt naturalnych do łowienia w morzu, drobne akcesoria wędkarskie - haczyki, krętliki, agrafki, spławiki, woblery, muchy, pilkery i inne wysokiej jakości ciekawe produkty.

Aby móc zadowolić nawet najbardziej wybrednych i wymagających wędkarzy, Grauvell co roku uatrakcyjnia ofertę, systematycznie wprowadzając nowości produkowane zgodnie z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Szczególną uwagę firma poświęca kontroli jakości. Produkty Grauvell charakteryzują się najwyższą jakością, estetyką i precyzją wykonania.

Na oferowane produkty udzielamy gwarancji zgodnej z przepisami Unii Europejskiej (24 miesiące). Nasze produkty są dostępne na terenie Polski u naszych partnerów handlowych, którym zapewniamy bardzo korzystne warunki współpracy.

Więcej informacji o firmie Grauvell i jej produktach, dostępnych jest w zakładce „Nowości 2012” na naszej stronie internetowej www.grauvell-polska.pl. W zakładce „Testy” umieściliśmy przydatne opisy sprzętu i praktyczne uwagi wynikające z testów przeprowadzanych przez wybitnych wędkarzy. W innych zakładkach uzyskacie Państwo ciekawe informacje o naszej firmie i jej logo, znajdziecie katalog naszych produktów, dowiecie się o wybranych, sponsorowanych przez nas zawodach wędkarskich, poznacie sylwetki członków naszej kadry.
Zachęcamy też bardzo gorąco do obejrzenia naszych krótkich prezentacji filmowych. W tym celu prosimy „kliknąć” na jeden z podanych tu linków:
„Grauvell nowości 2012”: http://www.youtube.com/watch?v=uYX7UMPd83s,
„Test wędek surfcastingowych”: www.youtube.com/watch?v=dW_8KhbFc_I,
“Prawidłowy zarzut”: http://www.youtube.com/watch?v=6Xs29JazA2k&feature=related
Ciekawe prezentacje filmowe możecie Państwo obejrzeć także w zakładce „O nas – Grauvell w mediach” na wyżej wspomnianej naszej stronie internetowej www.grauvell-polska.pl.

Mamy także przyjemność poinformować, że działając na podstawie porozumienia ze znaną japońską firmą Ryobi jesteśmy upoważnieni do dystrybucji na rynek polski wędzisk oraz elektrycznych multiplikatorów i kołowrotków tej marki.

Naszą ofertę handlową wzbogacają także produkty firmy Urbandivers. Oferta zawiera ponad 400 pozycji związanych z nurkowaniem i jego zdobywającą na całym świecie – także w Polsce – coraz większą rzeszę miłośników obserwacji życia podwodnego odmianą, jaką jest snorkeling, czyli nurkowanie z fajką. W asortymencie znajdują się między innymi: kombinezony i rękawiczki z neoprenu, obuwie do nurkowania, kamizelki i kostiumy z lycry i poliestru, czepki, płetwy, maski, okulary, fajki, noże oraz zegarki i stopery dla nurkujących.

Wszystkich zainteresowanych nawiązaniem z nami współpracy prosimy o wysłanie e-maila na nasz adres: biuro@grauvell-polska.pl albo o kontakt telefoniczny na nr +48 601 621 888.

Z wędkarskim pozdrowieniem, zapraszamy Państwa do stałej współpracy.


Naszą misją jest dostarczanie sprzętu wędkarskiego najwyższej jakości. Firma Grauvell Fishing, S.A. zobowiązuje się w przyszłości nadal oferować najlepszy sprzęt wędkarski oraz pracować nad jego ulepszaniem, mając na względzie życzenia i potrzeby klientów.
/ Tekst sponsorowany przez firmę Grauvell /

 


5
Oceń
(22 głosów)

 

GRAUVELL FISHING S.A. - profesjonalizm w zgodzie z naturą! - 46 lat doświadczenia! - opinie i komentarze

KrysiekKrysiek
0
Grauvel to marka, która spokojnie może konkurować z Shimano, w Polsce jednak mało o niej słychać a szkoda (2012-05-29 10:37)
andyandy
0
Poppieram zdanie kolegi - rzetelna firma. Niestety nie bardzo dostępna w Polsce ale może ten tekst oznacza, że jednak będą szerzej dostępni? (2012-05-29 11:42)
janbossjanboss
0
Faktycznie, firma bardzo przyzwoita, z tak zwanej "górnej półki". Jesli chodzi o surfcasing i wogóle morze - są poza konkurencją! Także ich spinningi to najwyższa klasa. Nie wiedziałem, że mają tez sprzęt Ryobi. Problemem jest, że ciężko ich towar gdzies w Polsce kupić. Może rzeczywiście coś się w tym względzie zmieni. Oby. (2012-05-29 12:31)
KrysiekKrysiek
0
z tego co wiem to firma jest na Polskim rynku już 2 lata więc kwestia czasu kiedy sprzęt będzie dostępny w większości sklepików wędkarskich, musimy poczekać koledzy ;) (2012-05-29 12:33)
prezes28prezes28
0
Witam!!! Serdeczne podzienkowania chcę złożyć p.Robertowi Weimann i całej firmie Grauvell, za prezentacjie sprzętu wędkarskiego firmy Grauvell, podczas III edycji Belonady Zachodniopomorskiej, oraz za zostanie głównym sponsorem tej imprezy. Firma super, sprzęt jakościowo naprawdę z górnej półki, w przystępnych cenach. Produkty są dostępne w sklepach wędkarskich, na Pomorzu. Niedługo z pewnością będą dostępne w większości sklepów, na terenie całej Polski. Towar wart zakupu. (2012-05-29 13:37)
maciek2544maciek2544
0
Dobra firma , w Irlandii jest dużo produktów z niej w PL mniej.Ostatnio kupiłem łączniki bezwęzłowe i chwale sobie je. (2012-05-31 02:21)
WeimannrWeimannr
0
W niemczech to nawet mistrzowie niemiec w Surfcastingo (A. Burghardt) i z kutra (H. Kobarg) oraz wielu innych wedkarzy zaliczajacy sie do elity lowia na sprzet Grauvella z wielkim zadowoleniem. Masle ze juz niedlugo tez w polsce stanie sie podobnie. Do zobaczenia nad rybach. (2012-06-29 10:18)
użytkownik139709użytkownik139709
0
JAKIE LUDZIE BREDNIE WYPISUJĄ : " Poppieram zdanie kolegi - rzetelna firma. Niestety nie bardzo dostępna w Polsce ale może ten tekst oznacza, że jednak będą szerzej dostępni? [2012-05-29 11:42] [Aktywny (52 punktów)] [Zobacz profil janboss] janboss Faktycznie, firma bardzo przyzwoita, z tak zwanej "górnej półki". Jesli chodzi o surfcasing i wogóle morze - są poza konkurencją! Także ich spinningi to najwyższa klasa. Nie wiedziałem, że mają tez sprzęt Ryobi. Problemem jest, że ciężko ich towar gdzies w Polsce kupić. Może rzeczywiście coś się w tym względzie zmieni. Oby." DYSTRYBUTOR DANEJ MARKI ROBI WSZYSTKO CO MOŻE , BY WYPROMOWAĆ DOBRY ZRESZTĄ PRODUKT JAKIM JEST SPRZĘT GRAUVELL - OGŁASZA SIĘ TO TU TO TAM ABY OBJAWIĆ SIĘ POLAKOM ,ALE NIC Z TEGO !!! TO WŁAŚNIE WY SAMI SKAZUJECIE DOBRĄ MARKĘ NA ŚMIERĆ NATURALNĄ - KUPUJĄC CO CHWILA JEDNORAZOWE G*A. JEST JASNE ,ŻE GRAUVELL PRODUKUJE BARDZO DOBRY SPRZĘT DLA KONKRETNYCH LUDZI.PROBLEM W TYM ,ŻE PROSTACKIEJ MENTALNOŚCI POLAKÓW - BLIŻSZE SĄ "KONGERY CARBOMAXXY" , "JAXONY CANTARY" I INNE DEBILNE NAZWY. (2012-12-01 19:49)

skomentuj ten artykuł