Grawity Twitch SR - twichingowa perełka

/ 2 komentarzy / 2 zdjęć


Twitching to metoda łowienia coraz bardziej popularna wśród spinningistów. Dobrych przynęt, dedykowanych tej nowatorskiej metodzie nie mogło oczywiście zabraknąć także w ofercie marki SavageGear. Gravity Twitch to przynęta do twitchingu o bardzo wysokiej szczegółowości odwzorowania. Wypoziomowana wzdłużnie w czasie opadu, wspaniale przecina wodę podczas podrygiwania szczytówką i jerkowania. Dzięki zastosowaniu magnetycznego systemu dalekich wyrzutów z ślizgowym, żelaznym ciężarkiem, wyrzuty tą przynętą są precyzyjne i z łatwością osiągają dalekie dystanse. Wobler ten posiada wbudowaną cylindryczną grzechotkę, która emituje bardzo charakterystyczny dźwięk. Przy zwijaniu ze stałą prędkością przynęta porusza się w linii prostej nawet w najsilniejszym nurcie, cały czas chybocze się i kopie tylną częścią w bardzo prowokujący sposób. W ten sposób doskonale imituje mały rybkę, co spotęgowane jest przez jej niesamowite, foto-realistyczne malowanie o niezwykle wysokiej szczegółowości, w konsekwencji motywuje to ryby drapieżne do ostrego ataku bez chwili zawahania. Przynęta zawisa na stałej głębokości przy pauzie w zwijaniu, to właśnie podczas zatrzymania najczęściej następuje atak. Wspaniały wabik na: okonia, szczupaka, sandacza i bolenia. Ale i duże pstrągi potokowe nie pogardzą dobrze podaną przynętą. Dostępne są trzy wielkości 6,7cm/6g  -  8,3cm/10g  -  9,5cm/15g i aż sześć przemyślanych wersji kolorystycznych. 


• Wysoka szczegółowość odwzorowania

• Praca z nagłymi zrywami i kopaniem tylną częścią

• Zawiesza się na stałej głębokości ze wzdłużnym wypoziomowaniem

• Magnetyczny system dalekich wyrzutów

• Wbudowana grzechotka

• Kotwice SGY 1X w kolorze czarnego niklu, rozmiary: 6,7cm - #8, 8,3cm - #6, 9,5cm - #4

• Mocne, kute pierścienie łącznikowe

• Ułatwiająca szybkie rozpinanie, mocna agrafka Egg ze stali nierdzewnej

• Pracuje na głębokości: 6,7cm od 0,5 do 1m; 8,3cm od 0,6 do 1,3m; 9,5cm od 0,7 do 1,5m

• Dokładnie przetestowana


https://savage-gear.com/products/gravity-twitch-sr


Autor: Wojciech Krzyszczyk

 


4.8
Oceń
(8 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 1)

Ocena użytkowników:

Jakość:
(5)
Cena:
(5)
Użytkowanie:
(5)

Średnia ocena:

5Grawity Twitch SR - twichingowa perełka - opinie i komentarze

barrakuda81barrakuda81
+1
Znając Savage'a zapewne zacna zabawka.Szkoda że mało zdjęć ale zawsze stronkę mozna podejrzeć dla zainteresowanych tematem. (2020-10-17 21:11)
SithSith
0
Ocena sprzętu:
Cena:
Cenahttp://allegro.pl/kategoria/sport-i-turystyka?string=GRAVITY%20TWITCH%20SR&description=1&bmatch=baseline-product-eyesa2-engag-dict45-spo-1-1-0717&order=dteż nie szokuje. Prezentowana przez Pana Wojtka, jest warta zainteresowania. (2020-11-02 13:49)

skomentuj ten artykuł