Zaloguj się do konta

GRILL Z RODZINKAMI

O tym, że każdą wolną chwilę najchetniej spędzamy nad woda nie trzeba nikomu mówic. Tym razem „siła wyższa” i zamiast na ryby organizowalismy wcześniej zaplanowany rodzinny grill z naszymi piękniejszymi połówkami. Kiedy my jeżdzimy na ryby, one zajmują się domami i dbają o (nazwijmy to) „całą resztę”. Miejscem spotkania był Forsthaus Wittland, gdzie gospodarz Jacek z małżonka Asią wszystko wczesniej już przygotowali. Tak więc przyjechaliśmy na „gotowca”. Dwadziesciajeden dorosłych osób i gromadka dzieci. Pomijajac kilkuminutowe spóżnienie kilku osob (nazwiska utajnione) nic nie stało na przeszkodzie by ruszyć z imprezką. Długo możnaby to wszystko opisywać, powiem krótko, było bardzo miło. Picie, jedzenie, muzyka i tance, niczego nie brakowało !!!. Nawet chwilowy brak dobrej pogody nie był w stanie nas zniechęcić. W miedzyczasie okazje do wznoszenia toastów dawała nam reprezentacja Polski, która w tym czasie walczyła o punkty z Gruzją. Zdjęcia mówia same za siebie. Pod koniec odczuwało się już ilość spożytego alkoholu i tak po ponad 8-u godzinach wspólnej zabawy impreza dobiegła końca.
Nasz pierwszy wspólny Grill można, a nawet trzeba uznać za udany. Wielkie słowa podziękowania za zorganizowanie całej imprezy dla Jacka i Asi. Dziekujemy wszystkim naszym wspaniałym kobietom za przepyszne ciasta, które dla nas upiekły. Dzieujemy Zbyszkowi z małżonką Ewą za muzyczną cześć imprezy. Gardło od spiewania ( tak, tylko od spiewania) jeszcze mnie boli, mam nadzieję że głos kiedyś wróci!!!
Dziekujemy wszystkim przybylym i zapraszamy na przyszły rok.
PGMWwK
P.S.
Dla wszystkich przygotujemy CD z fotkami.
Następny termin w naszym kalendarzu to:
27/28.06.2015 (sobota/niedziela) Nocne zawody spławikowo-gruntowe bliższe informacje otrzymacie droda e-mailową (telefonicyną).

Opinie (5)

sebsid

Wytrzeziałem :) [2015-06-14 21:31]

slawekkiel17

Chyba nie, bo jak dobrze widzę to \"W\" zjadłeś. \"W\" jak Wódka z Agnieszką !!! I znowu Ciebie ululała. Zawzięta wrocławska CHOLERA. Pozdrawiam wszystkich BYŁO FAJNIE !!! [2015-06-15 21:29]

sebsid

ok,ok. Teraz juz na 100%---Trzezwy :p [2015-06-16 21:40]

bayern munchen

Ładne zdjątka!!!!! Szkoda ,że jak zwykle nie mogłem uczestnieczyć:(Zazroszczę zabawy lecz bólu głowy na drugi dzień już nie:) Pozdrowienia dla wszystkich!!!!!! [2015-06-18 17:16]

aldente

Wspaniała zabawa! Niech żałują Ci, którzy nie mogli na niej być :-) Fotki mówią same za siebie! [2015-06-28 14:48]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej