Zaloguj się do konta

GRUNT TO KOŁO 28

GRUNT TO KOŁO - ZMIANA TERMINU
W związku z niesprzyjającą w tych dniach pogodą i niepewnymi prognozami na najbliższą sobotę, po konsultacjach z kolegami zapisanymi na nasze wędkarskie spotkanie, postanowiłem zmienić termin naszej rywalizacji na 11.09.2010r.
Wzrasta poziom wody w Wiśle, więc jednocześnie rozważam przeniesienie naszych wędkarskich zmagań na inny akwen.
Proponuję żwirownię w miejscowości Puchały - zbiornik oddalony zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Warszawy.
Rybki w tej wodzie bardzo chętnie połykają przynętę, o czym przekonaliśmy się ostatnio przy okazji rozgrywania w tym miejscu zawodów podlodowych.
Oczywiście wszelkie opinie odnośnie wyboru zbiornika będą mile widziane. Jednak, ze względów organizacyjnych, na komentarze, bądź telefony z konkretnymi sugestiami i propozycjami czekam do najbliższej niedzieli (05.09.), by móc w poniedziałek rano opublikować w kolejnym komunikacie rezultat ostatecznego wyboru i inne szczegóły.
Dla uspokojenia i ku satysfakcji warto jeszcze wspomnieć, że dzięki pewnemu darczyńcy (zostanie ujawniony 11.09.)mamy już 4 puchary oraz kilka atrakcyjnych upominków i sympatycznych gadżetów. Między innymi dlatego oczekuję, że ktoś z obecnych nad wodą 11.09. popełni fotoreportaż i napisze relację - nie tylko z myślą o naszej kronice, ale też o przekazaniu darczyńcy i być może szerszemu rozpowszechnieniu.

Z wędkarskim pozdrowieniem,
Tomasz Brzezowski
Opinie (9)

Zbig28

Bardzo mądra i trafna decyzja. Byłem nad Wisłą kilka dni temu w okolicach miejsca spotkania i wiem, że nijak byśmy nie połowili. Woda wysoka, nurt rwał jak diabli, płynęło mnóstwo gałęzi i innego śmiecia co niemiara. Sądząc po ostatnich opadach za tydzień będzie podobnie, dlatego opowiadam się za zmianą miejsca na bardziej spokojne. Na zbiorniku w Puchałach nie byłem, ale myślę, że to niezły pomysł.

Pozdrawiam wszystkich Kolegów.

 

[2010-09-01 23:00]

piotr28

Tomku proponował bym kanał żerański ze względu  na łatwy dojazd  dla tych co nie posiadają samochodów i miejsca duzo [2010-09-02 07:56]

chudy028

Uważam, że warto zdobywać doświadczenia na nowych łowiskach. I zbiorowo wytężać umysły w celu wytypowania na zawody nowych akwenów, co dotyczy również kołowych wypraw na Mazury. A jak kłopot z dojazdem na wody mazowieckie, to sie skrzykiwać po dwoch czy trzech - wszakże należymy do jednego koła. A dzięki temu jest szansa na bezpośredni kontakt i integrację z tymi, którzy z różnych powodów jeszcze się nie ujawnili na kołowym forum. W tym na walnych zgromadzeniach. [2010-09-02 17:49]

piotr28

Jurku ja to łowisko znam i nie jest ono rewelacyine a zwłaszcza na  grunt  ,mamy do dyspozycijezioro Wilanowske i Powsinkowske,czy trzeba szukacz tak daleko łowisk skoro mamy na wyciągnięcie kija [2010-09-02 20:55]

chudy028

Ale chyba nie tylko ilość ryb i dobra znajomość danej wody stanowią o atrakcyjności łowiska. Nowa woda, choćby mniej rybna, to nowe wyzwanie. Zwłaszcza w przypadku najbliższego kołowego spotkania towarzyskiego (11.09.) ilość złowionych sztuk nie wydaje się sprawą najważniejszą.

Zreszta gdybym miał takie umiejętności, doświadczenie i osiągnięcia jak Ty, to nie miałbym obaw co do efektów łowienia w mniej znanej miejscówce.

[2010-09-03 10:31]

chudy028

No to gdzie odbędzie się ta gruntowa rywalizacja...? [2010-09-07 17:00]

Zbig28

Do Organizatorów !

Czy Koledzy już zdecydowali gdzie to spotkanie się odbędzie ? Toć wtorek zaraz się skończy a jeszcze nie mamy żadnej informacji.  Pozdrawiam.

[2010-09-07 17:04]

jameszdano

Hmmm.... No tak czytam ten artykuł i komentarze ale mimo to nic nie wiem dalej o miejscu zawodów jak i ich terminie.Wszystko jest tu pewne na 85% ;DByło by miło gdyby ktoś zapewnił nam już informacje które będą w 100 procentach pewne.Ps. Jeżeli można to prosiłbym jeszcze o końcowy termin zgłaszania się jak i telefon lub inny rodzaj komunikacji z kimś kto zbiera zgłoszenia. [2010-09-09 22:50]

jajaca

Termin jest potwierdzony: http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,grunt-to-kolo,24149

Został dodany 2010-09-07, godz. 21:38 czyli dwa dni wcześniej :) jak zapytałeś :)

Telefon do Tomka masz na naszej stronie i zawsze możesz kontaktować się za pośrednictwem portalu.

Mam nadzieje że będziesz na tych zawodach i zgarniesz fajny upominek :)

Ja chętnie bym zrobił foto reportaż lecz w tym dniu mam akurat imieniny i urodziny więc pochłoną mnie inne zajęcia :)

 

[2010-09-10 12:26]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej

Jedziemy do Pawła

Wszyscy pamiętamy początek tej historii, którego to winowajcą był Kole…