Gumowe nowości - telewizja Taaaka Ryba

/ 2 zdjęć


Po wakacyjno urlopowej przerwie wracamy ostro do odrabiania filmowych zaległości. Z myślą o spinningistach i jesiennych drapieżnikach proponujemy Wam najnowszy film - Gumowe nowości. Omawiane gumy są idealnymi przynętami na szczupaki, sandacze i okonie. W specyficznych warunkach można też próbować obławiać nimi łowiska sumowe i boleniowe. Jedno jest pewne, oferta skutecznych i ciągle poszukiwanych przynęt gumowych stale się powiększa, z czego z pewnością cieszą się aktywni spinningiści, zaś ryby raczej nie.

Najmłodsi wędkarze marzą zazwyczaj o wędzisku z brzęczącym kołowrotkiem, oraz o pudełku pełnym świecących i błyszczących sztucznych przynęt. Spinningowanie wbrew mniemaniu początkujących wędkarzy jest dla niezorientowanych w temacie czasem niebezpieczne. Wystarczy poplątana żyłka na kołowrotku lub zawinięcie kilku zwojów na szczytówce wędki, czasem niespodziewany powiew wiatru albo nagle wyrastający spod ziemi kibic, to jedne z wielu przyczyn nieprzyjemnych wypadków w trakcie zarzucania wędki. Pierwsze kroki początkującego spinningisty powinny zawsze być stawiane pod okiem i opieką doświadczonego wędkarza, a przynajmniej dorosłego opiekuna.

Dla początkujących wędkarzy przygotowaliśmy prezentację wszędobylskiej ryby jaką jest wzdręga, oraz podstawowe cechy dzięki którym możemy ją odróżniać od często z nią mylonej płoci. Proponujemy też Państwu reportażową relację ze spinningowych zawodów aktorów wędkarzy, z imprezy która odbyła się w lipcu na jeziorze Białym augustowskim.

W kanale Sprzęt wędkarski prezentujemy i omawiamy wędkarski jacht Texas 740. Kolejne nowości to filmy uzupełniające kanał Hole ryb – z pewnością kanał ten będzie się w najbliższym czasie dynamicznie rozwijał.

 


3.8
Oceń
(12 głosów)

 

Gumowe nowości - telewizja Taaaka Ryba - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł