Gumy - Dragon - Phantom, Prologic - Savage Gear Minnow, Fishunter – Mikado
  • konto usunięte
Mikado

Kopia

Fishunter – Mikado - Guma

To guma, która stanowi prawdziwą rewolucję !

- Gniazdo umożliwiające „zassanie” główki jigowej,
- Powiększony i przeciążony korpus,
- Niezwykłe giętkie połączenie przeciążonego korpusu i powiększonego ogonka,
- Bardziej sprężyste i wyjątkowo trwałe tworzywo,
- Powiększona płaszczyzna ogonka

Zastosowanie nowego tworzywa, o wysokim wskaźniku sprężystości powoduje generowanie sekwencji dodatkowych drgać harmonicznych, które „ożywiają” całą powierzchnię gumki. Przekonstruowano kluczowe elementy przynęty poprzez wytworzenie sprzężenia pomiędzy korpusem – ogonkiem – łopatką. Nowa dynamika, pogrubiony i przeciążony korpus oraz zwiększona płaszczyzna powierzchni ogonka powodują, że generowana fala hydroakustyczna jest aż czterokrotnie silniejsze w porównaniu z innymi przynętami! Przynęta ta doskonale pracuje już w trakcie opadu! Warto również zapamiętać, że Fishunter jest dużo trwalszy niż tradycyjne miękkie przynęty.

Gumy – V-Lures Phantom to seria przynęt gumowych Dragona, przeznaczonych do łowienia wybranych gatunków ryb drapieżnych. Nowością jest zastosowanie wypukłych punktów na grzbiecie przynęty, podpowiadających, gdzie najlepiej może wystawać ostrze haczyka. Specjalne wgłębienie z przodu korpusu zabezpiecza gumę przez zasuwaniem się z główki. Phantom to sprawdzony typ przynęty z intensywnie pracującym ogonkiem w kształcie kopyta. Występuje w wielkościach od 5 do 12,5 cm i w wielu łownych kolorach. Guma jest doskonała zarówno do wolnego prowadzenia, jak i agresywnego opadu.

Gumy - Prologic - Savage Gear Minnow to dobra propozycja dla miłośników sandaczy. Realistycznie wykonane rybki zaopatrzono w plastikowe oczy oraz fluoroscencyjny koralik, który zielonkawym widmem podkreśla zamaszysty ruch ogona. W opakowaniu 6 sztuk. Cena 12 zł. Ceny w dół.

 


1.8
Oceń
(13 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 0)
Gumy - Dragon - Phantom, Prologic - Savage Gear Minnow, Fishunter – Mikado - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł