Zdjęcie do artykułu: "Handel sieciami kłusowniczymi" (zdjęcie 4 z 4)

Zdjęcie do artykułu: "Handel sieciami kłusowniczymi" (zdjęcie 4 z 4) #180374

https://static.wedkuje.pl/foto_profil/34384.jpg
  • brak konta
 

Zobacz komentarze (6)

JYRI (2012-01-11 )
Witam!moim skromnym zdaniem posiadanie sieci rybackich jest tu traktowanie jak narzędzie ,,zbrodni,, i można je mieć po spełnieniu większych wymagań, jak na posiadanie broni palnej. Myślę, że we wszystkim jest potrzeba zachowania proporcj. Rozumiem to tak, że jesli posiadam prywatne lustro wody <niż 1 ha, to nie podlegam ustawie,,prawo wodne,,. Jeśli kupię sieć na potrzeby własne, to mogę ją użytkować wyłącznie na terenie mojego terenu i nikt nie moze mnie kontrolować. przewożąc nową sieć samochodem, mam do tego prawo jako obywatel tego kraju przewożić co chcę, ale w ramach prawa. Jesli prawo nie jest precyzyjne i daje urzędnikom pole do jego interpretacji, a tak jest w Polsce w 99% ,jest to celowe, aby dać im władzę na zasadzie ,,mogę dać po zwolenie, ale nie chcę,, czytaj,,jak dasz w łapę , to załatwimy sprawę,, to ja jako obywatel na tekie prawo się nie zgadzam! Więc przewożąc sieć w samochodzie ze sklepu do domu, muszę mieć staw z rybami. W innym przypadku kontrola może domniemywać, że kupiłem ją , aby kłusowac i wtedy może mnie ukarać w myśl ustawy. Ale istnieje tzw domniemanie niewinności, a czyn trzeba udowodnić! Gdyby sieć ,,smierdziała ,, rybami, lub były w aucie złowione ryby, to wtedy taki ktos po dlega karze. W/w opisanym przypadku , bez dowodów i po szlak -nie!
 
u?ytkownik2103 (2011-03-30 )
Napewno badziewie z CHIN dobrze ze ktos to sprzata.
 
u?ytkownik65250 (2011-03-28 )
taki sprzęt to widziałem w Kaliszu w powiecie kaliskim na giełdzie
 
Sniper64 (2011-03-28 )
No patrzcie jaki sprzęcior!!!Zabrać wszystko i do pieca od razu...Pozdrawiam:)
 
u?ytkownik8996 (2011-03-28 )
no to jest sukces gratulacje wiadomo kłusownictwa nie zwalczymy ale możemy im uprzykszyć życie jeszcze raz gratuluje i powodzenia !!!!!!
 
Profesor (2011-03-28 )
SUPER,SUPER,SUPER !!!Zapraszam jeszcze do Wyszogrodu i do hurtowni tych akcesoriów (ponoć gdzieś w okolicach Mińska Mazowieckiego). O finale sprawy proszę też nas powiadomić !
 

skomentuj ten artykuł