Hobby okołowędkarskie.

/ 4 komentarzy / 7 zdjęć


Wędkarstwo jest moją pasją od bardzo dawna. I nie chodzi mi tylko o wyjazdy na ryby, spotkania nad wodą ale także inne hobby związane z wędkarstwem. Od kilku lat kolekcjonuję różne pamiątki okołowędkarskie a mianowicie odznaki, znaczki okolicznościowe, jubileuszowe, plakietki, naszywki, proporczyki. Wszystkie te przedmioty mają ścisły związek z wędkarstwem, a ja kolekcjonując je staram się zachować je od zapomnienia.

Moja kolekcja powstaje nie przez kupowanie od innych kolekcjonerów czy na giełdach i aukcjach. Na tyle to jeszcze nie zdziwaczałem. Przedmioty, które posiadam są moimi zbiorami z uczestnictwa w różnych zawodach bądź podarowane przez kolegów wędkarzy. Pisząc do różnych kół i towarzystw wędkarskich otrzymałem kilka eksponatów przez co powiększyłem kolekcję.

Nawet tu na naszym portalu w ogłoszeniach zamieściłem uwagę, że przyjmę pamiątki.
Dlaczego akurat kolekcjonowanie. Nie wiem. Ryby swoją drogą a to zainteresowanie jakoś tak samo z siebie.
Pozdrawiam wszystkich kolekcjonerów.

 


3.8
Oceń
(27 głosów)

 

Hobby okołowędkarskie. - opinie i komentarze

rysiek38rysiek38
0
ciekawe hobby no i fajne pamiatki ja co prawda nie zbieram ale stracilem niestety dwie cenne dla mnie kiedys na rybach z czapka-chetnie bym je odzyskal (2009-01-16 20:15)
KirisKiris
0
Ciekawe hobby. Współczuję tylko zachodu w pozyskiwaniu pamiątek, znaczków itp. Na pociechę wiem, że te najbardziej "wydeptane" są dla nas najcenniejsze i najdroższe. Pozdrawiam i życzę sukcesów, (2009-01-17 08:28)
u?ytkownik3921u?ytkownik3921
0
Interesująca kolekcja. Większość wędkarzy jest po trosze kolekcjonerami, zbieramy sprzęt, rekordy itp. Twoja kolekcja ma jeszcze dodatkową zaletę-wiele mówi o historii naszego hobby. Gratuluję zbiorów! Podpowiem ci jeszcze, że możesz powiększyć swoją kolekcję o znaczek Klubu Bat-Man (Wiadomości Wędkarskie), bardzo łatwo go zdobyć. (2009-01-17 14:46)
kolocarpkolocarp
0
witam -zasiądziesz w loży wędkarsko zakręconych ciekawe hobby każdy coś z tego ma jakiś kołowrotek , jakaś odznaka itp. tak trzymac.pozdro. (2010-07-30 16:13)

skomentuj ten artykuł