Hole ryb – nowości telewizji Taaaka Ryba


Wśród nowości filmowych w Internetowej Telewizji TAAAKA RYBA prezentujemy Państwu drugą część relacji z ogólnopolskich zawodów morskich w połowie belony. Niestety, ten rok nie rozpieszczał wędkarzy i tylko nieliczni połowili przyzwoite belony. Najważniejsza jednak była w tym wszystkim wspaniała atmosfera wielkiego święta w Pucku. Zapraszamy wędkarzy do Pucka przez cały sezon, przez cały okrągły rok, gdyż tutaj można naprawdę przeżyć ogromne emocje ze słodkowodnymi i morskimi rybami.

W ofercie dla początkujących muszkarzy znalazły się materiały filmowe poświęcone narzędziom do wyrobu sztucznych much oraz prezentacja letnich muszek na pstrągi i lipienie.

W kanale -Spinning - kontunuujemy instruktaż poświęcony przynętom gumowym i ich zbrojeniu. Z kolei w kanale - Wędkarstwo bez barier- znajduje się pierwsza część filmu nakręconego na warsztatach terapii zajęciowej nad jeziorem Resko w Dźwirzynie. Głównymi aktorami warsztatów byli ludzie z upośledzeniem umysłowym oraz dzieci i młodzież przybyła do nas z domów dziecka. Celem spotkania była wspólna integracja na łonie natury, przy czym elementem rywalizacji sportowej były zawody rzutu kulą zanętową do celu, zawody wędkarskie rozegrane na kanałach jeziora Resko, oraz typowe zawody rzutowe ciężarkiem na odległość.

Serdecznie zachęcam wszystkich telewidzów do zapoznania się z materiałami filmowymi nakręconymi na wyżej wspomnianych warsztatach. Tym ludziom naprawdę trzeba pomagać, dlatego też w tym miejscu w imieniu gospodarzy i organizatorów warsztatów składam gorące podziękowanie wszystkim sponsorom za pomoc w zorganizowaniu tej szlachetnej akcji.

W kanale - Łowiska wędkarskie – prezentujemy rzekę Regę. Informujemy Państwa o utworzeniu nowego kanału - Hole ryb, w którym będą prezentowane wyłącznie hole różnych gatunków ryb. Oprócz wymienionych nowości, w tym tygodniu pojawia się u nas jeszcze wiele innych niespodzianek. Serdecznie zapraszam do oglądania Internetowej Telewizji TAAAKA RYBA.

Z ostatniej chwili!!! 23 czerwca b.r. zmarł aktor Marian Glinka, wielki przyjaciel TAAAKIEJ RYBY. W kanale -Goście Taaakiej Ryby- zamieściliśmy film wspomnieniowy o Marianie Glince.

 


3.7
Oceń
(6 głosów)

 

Hole ryb – nowości telewizji Taaaka Ryba - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł