I co dalej z naszym jeziorem

/ 2 komentarzy

moje zdanie jest takie ze trzeba poszukac winnych tragedi na naszym jeziorze tych ktorzy dali zezwolenie na spuszczanie wody na okres zimowy w zeszłym sezonie tez był lód i jakos ryby sie nie dusiły ja mysle ze głównym powodem duszenia ryb w jeziorze jest niski stan wody i powinno sie szukac urzedasów którzy dali na to zezwolenie na naszym jeziorze przynajmniej przez 5 lat nic nie złowimy ktos niszczy nasze jezioro a władze naszych kół nr 18 i 14 sie temu sokojnie przygladaja i nic nie robia głupota ludzka nie zna granic

 


3.7
Oceń
(3 głosów)

 

I co dalej z naszym jeziorem - opinie i komentarze

Maestro52Maestro52
0
Zgadzam się w 100% trzeba tej sprawie nadać rozgłosu. to nie może zostać zapomniane. Jest 700 wędkarzy w 2 kołach w Słupcy. Każdy musi się włączyć w naprawę ekosystemu i każdy musi być za wyciągnięciem odpowiedzialności za tą katastrofę ekologiczną.
 Pozdrawiam.

(2010-02-20 11:47)
luki1604luki1604
0
Ma Pan racje panie Leszku winni muszą być pociągnięci do odpowiedzialności i ukarani. Ja myślę że to wszystko było celowe żeby najpierw zniszczyć jezioro by w przyszłości może komuś wydzierżawić to jezioro żeby wędkarze płacili extra za łowienie na Słupcy tak jak się to robi na wielu innych akwenach w Polsce. Można było spuścić wodę na wiosnę i prowadzić remonty tamy do późnej jesieni, przecież w te mrozy żadne prace się tam nie odbywały.
(2010-02-21 14:41)

skomentuj ten artykuł

Sklep wędkarski internetowy, duże okazje tanie wędki i kołowrotki online - zdjęcia i fotki

Wędkarstwo wiadomości