I Eliminacyjne Mistrzostwo Okręgu Mazowieckiego udane dla K-54 Wyszogród

/ 1 komentarzy / 6 zdjęć


W dniu 09.05.2009r. zainałgurowany został sezon spinningowy w Okręgu Mazowieckim na rzece Wiśle , w Warszawie odbyły się I Eliminacyjne Zawody Spinningowe o Mistrzostwo Okręgu Mazowieckiego , oczywiście do rywalizacji stanęli zawodnicy z Koła 54 SUM w Wyszogrodzie , dokładnie dwie drużyny ( Wyszogród I - Janiszewski Rafał, Matusiak Mariusz , Kaźmierczak Artur , Jasiński Dariusz junior )( Wyszogród II - Kątny Krzysztof , Biegalewski Marcin , Gmurczyk Jarosław , Sumski Damian - junior ).
W zawodach wzięło udział około 140 senioró i trzydziestukilku juniorów.

Okazało się że start do nowego sezonu wypadł bardzo dobrze kol. Kątny Krzysztof uplasował się na trzeciej pozycji w swoim sektorze ,a oto pozostałe pozycje zawodników
:
Biegalewski Marcin - 9 miejsce
Matusiak Mariusz - 13 miejsce
Kaźmierczak Artur -14 miejsce
Pozostali seniorzy nie punktowali.

Jednak ogromną niespodziankę sprawili nasi juniorzy zajmując czwartą pozycję - Jasiński Darek , szóste miejsce Sumski Damian, brawa dla nich są to wychowankowie i uczestnicy Szkółki Wędkarskiej działającej przy Kole 54.
Nominację do kadry Okręgu na rok 2009 otrzymał najlepszy spinningista naszego Koła - Janiszewski Rafał.

 


4.4
Oceń
(23 głosów)

 

I Eliminacyjne Mistrzostwo Okręgu Mazowieckiego udane dla K-54 Wyszogród - opinie i komentarze

łysy wążłysy wąż
0
Koledzy z Suma jak zwykle w doskonałej kondycji...:-))) Rafał, co to się stało? ;-) Pozdrawiam i gratuluję dobrego startu ( a Rafałowi dostania się do kadry okręgu ) w sezonie 2009 - zwłaszcza "prezesowi", który pojmał pasiaka identycznej długości co ja, przez co zajęliśmy to samo miejsce. Pozdr. (2009-05-11 16:39)

skomentuj ten artykuł